Jaunumi

25. maijā nenotiks Kardio & Spēks nodarbība!

Trenere Ineta šajā dienā būs apmācībās!

No 1. jūnija - Peldbaseins SLĒGTS!

Mēs atgriezīsimies labāki, skaistāki un modernāki!

"Olimpiskie pavasara mirkļi 2017" rezultātu protokols!

Vēlreiz sveicam visus uzvarētājus!

Uz tikšanos nākamajos startos!

Rezultātus skatīt šeit - Olimpiskie pavasara mirkļi 2017 rezultātu protokols

ĢIMENES apmeklējumiem - atlaide!

Līdz pat 31. maijam ĢIMEŅU 1 reizes apmeklējumiem piektdienās no 16.00, sestdienās, svētdienās - 25% atlaide!

gim.kompl

Vingruma zāles nodarbību saraksts no 18.01.2017

No 18. janvāra Vingruma zāle atgriežas ierastajā vietā un režīmā!

Esam priecīgi ziņot, ka mums ir jauna trenere - Ineta Bitāne, kura vadīs treniņprogrammu KARDIO & SPĒKS - sabalansētas slodzes nodarbību, kuras spēka daļā vingrojumi dažādām muskuļu grupām izmantojot inventāru.

Nodarbības otrdienās, ceturtdienās 19.00 - 20.00 un sestdienās 11.00 - 12.00!

Uzsākta Elektrum Olimpiskā centra modernizācija, veidojot plašu Peldēšanas attīstības centru

Šā gada oktobrī SIA “Olimpiskais sporta centrs” ir uzsācis Elektrum Olimpiskā centra (turpmāk EOC) modernizāciju, kas paredz izveidot Peldēšanas attīstības centru, papildinot esošo pakalpojumu klāstu ar diviem peldbaseiniem, fiziskās attīstības zonu bērniem, papildu ģērbtuvēm, kā arī paplašināt peldbaseina informācijas centru.

Peldbaseini būs paredzēti peldētapmācībai bērniem sākot no sešu mēnešu vecuma, bērniem ar kustību traucējumiem, grūtniecēm, vispārējās fiziskās sagatavotības treniņiem pieaugušajiem, kā arī brīviem peldējumiem ģimenēm.

“Skanstes rajons ir liela attīstības viļņa priekšā un mēs, kā vieni no vecākajiem Skanstes rajona iemītniekiem, nevaram atpalikt,” uzsver SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja. “Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvu sporta infrastruktūru ikvienam, kas vēlas sportot, tamdēļ mēs jo īpaši ceram uz klientu sapratni par iespējamajām neērtībām centra modernizācijas gaitā. Jaunizveidotais Peldēšanas attīstības centrs aptvers visu vecumu, interešu un fiziskās sagatavotības līmenim atbilstošu pakalpojumu klāstu. Īpašs izaicinājums ir salāgot visu peldētgribētāju vajadzības, lai viņi justos komfortabli – kā profesionāls sportists, tā 6 mēnešus vecs zīdainis, kuram sastapšanās ar ūdeni, iespējams, būs pirmais lielākais piedzīvojums viņa dzīvē.”

Projekta ietvaros EOC teritorijā apmeklētāju ērtībai tiks ierīkotas papildu autostāvvietas, velosipēdu novietne un jauna iebrauktuve, kas būtiski atvieglos automašīnu plūsmu teritorijā.

Pārbūves laikā EOC savu darbu turpinās ierastajā režīmā, tomēr atsevišķos periodos esošais peldbaseins vai viss centrs tiks slēgts, lai veiktu izmaiņas ārējo un iekšējo tīklu pieslēgumos.

Par jebkurām izmaiņām klienti iepriekš tiks savlaicīgi informēti, un visi iegādātie abonementi tiks pagarināti. Jāatzīmē, ka remontdarbu laikā tiks samazināta autostāvvieta un iespējami automašīnu kustības traucējumi.

Celtniecības ģenerālbūvuzņēmējs ir SIA Abora.

Elektrum Olimpiskais centrs ir atvērts apmeklētājiem no 2005. gada un līdz šim bijis ne tikai treniņu bāze amatieriem un profesionāļiem, bet arī vieta, kur rīkoti daudzi Eiropas un pasaules mēroga pasākumi.