Jaunumi

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS MARATONA DALĪBNIEKIEM

Lattelecom Rīgas maratona reģistrētajiem dalībniekiem - 6x abonements Lielajā peldbaseinā par 4x cenu – 33,00 eiro!

Piedāvājums spēkā iegādājoties abonementu līdz 31.jūlijam

Kāpēc peldēt:

  1. Peldēšana palīdz uzlabot skriešanas ātrumu, nepārslogojot muskuļu cīpslas un ceļu locītavas
  2. Pēc skrējiena pelde palīdz atbrīvot kājas, samazināt kāju muskuļu tonusu.
  3. Peldot izmanto pludiņu, kas, ieliekts starp kājām, tas atvieglo kāju darbību, taču nodarbina ķermeņa augšdaļas muskulatūru.
  4. Dažādojot aerobās slodzes treniņus skriešanu un peldēšanu, var strauji uzlabot sirds un asinsrites sistēmu, pašsajūtu un plaušu vitālo kapacitāti.

Ūdens aerobika grūtniecēm!

Jauns! TRX.

Jauns! JOGA FIT un JOGA&PILATES

No 13.februāra jaunas nodarbības Vingruma zālē – JOGA FIT un JOGA&PILATES treneres Barbaras vadībā!

 Otrdienās plkst. 12:00 JOGA&PILATES nodarbībā tiks stiprināti muskuļi, saites, locītavas, strādāts pie līdzsvara, lokanības, plastikas un grācijas. Izstrādātā programma attīsta kustīgumu ķermenī, ļauj iepazīt un sadraudzēties ar savu ķermeni, rosina pareizi elpot (arī ikdienā) un sajust sevi! Cilvēkam ir būtiski atbrīvoties un noņemt sasprindzinājumu – pēc nodarbības Jūs jutīsieties vieglāki, stiprāki un stabilāki ķermenī un prātā vienlaikus, veicinot brīvāku enerģijas plūsmu Sevī.  Nodarbība paredzēta sievietēm un vīriešiem jebkurā sagatavotības līmenī.

 Ceturtdienās plkst. 12.00 JOGA FIT nodarbībās tiks uzmundrināts un stiprināts ķermenis ar jogas pozām - asanām, apzinātu elpu un pieeju Sev. Lai attīstītu plašāku kustību spektru, tiek savienoti  plūstoši (dinamiski) un statiski jogas pozu virknējumi, apvienojot tos ar pilates un citiem funkcionāliem vingrinājumiem. Rodas iespēja izbaudīt ķermeņa un Prāta pretestību savu robežu paplašināšanai, nodarbībā pielietojot arī mentālās relaksācijas metodes. Nodarbība paredzēta sievietēm un vīriešiem jebkurā sagatavotības līmenī un ir piemērota dienas vidum, uzlabojot stāju un locītavu kustību amplitūdu ikdienā, palīdzot atslābināt saspringumu muskuļos, līdz ar to pozitīvi ietekmējot koncentrēšanās spējas, emocionālo noskaņojumu.

 “Es atrodu Sevi kustībā un es  vēlos un varu pašatjaunoties – reiz sapratu, ka tā varu nosaukt stāvokli, kurā jūtos vislabāk, un šī ir doma/nodoms, kura visbiežāk (pa)vada mani prakses laikā. Pēc daudzu gadu dažādas fiziskas prakses, sapratu, ka meklēju ko tādu, kas nostiprina visus manas Būtības pakāpienus, tādēļ šo meklējumu rezultātā pievērsos jogai kā veseluma mācībai, un iedvesmojos no tā, cik daudz uz sevis pieredzētā apstiprināja to, ko klusiņām domāju un jutu.  Sāku ar ķermeni, un pamazām devos tālāk, un, saprotams, šis ceļš turpinās ik brīdi - šodien, rīt un .......

''Priecāšos dalīties ar pašas pieredzi un mācību procesā apgūto Indijas kultūras centrā, pilates apmācībās un turpinot LV akreditētā programmā "Jogas speciālists". Ar taisnu muguru, uz priekšu!'' par sevi stāsta trenere Barbara.

Jauns!

No 8.februāra trenere Adelīna Lielajā peldbaseinā piedāvā SUP FIT vidēji augstas intensitātes grupu nodarbības līdzsvaram, spēkam un izturībai! Iespējams, vienu no labākajām nodarbībām, kas nodarbina gan ķermeni, gan prātu.

Atrodoties uz ūdens, ar dažādu vingrinājumu palīdzību tiks trenēta kāju, muguras, roku un vēdera muskulatūra, tostarp dziļā muskulatūra, kam ir būtiska loma ķermeņa balstā, koordinācijā, stājā un reljefā. Nodarbība ir piemērota ikvienam vecumam un sagatavotības līmenim.

SUP FIT notiks otrdienās un ceturtdienās plkst. 20:30. Vietu skaits ierobežots – lūdzam pieteikties, zvanot pa tālr.: 67387710.

Laipni gaidīti jaunajā peldbaseinu un atpūtas kompleksā!

Investējot 3,2 miljonus eiro, Elektrum Olimpiskajā centrā izbūvēts plašākais un mūsdienīgākais peldbaseinu komplekss Rīgā. Līdztekus Lielajam 50m peldbaseinam izbūvēti divi mazie peldbaseini, kas paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un dažāda veida ūdens nodarbībām.

No jauna izveidota arī plaša atpūtas zona ar četru veidu pirtīm (bio-sauna, sauna, tvaika pirts, sajūtu pirts), tropisko dušu, ledus krāvumu un Rotaļupi bērniem līdz 11 gadiem.

Mēs esam PAR aktīvo atpūtu un veselīgu dzīvesveidu! Un esam pārliecināti, ka jaunais peldbaseinu un atpūtas komplekss ir labākā izvēle saturīga brīvā laika pavadīšanai ikvienam – gan sportistiem un aktīvajiem, gan ģimenēm ar bērniem. Iedomājieties jauku sestdienas dienu, kad mamma lielajā peldbaseinā peld ierastos 1km, bet tētis ar bērniem izbauda kaskādi un pretstraumi Mazajā peldbaseinā, pēc tam izdauzās Rotaļupē un beigās visi kopā izsildās pirtīs. Lielisks plāns, vai ne? Uz tikšanos!

Peldbaseinu un atpūtas kompleksa darba laiks:

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

 

 

7:00 – 23:00

pēdējais apmeklējums plkst. 21:30

Piektdiena

7:00 – 22:00

pēdējais apmeklējums plkst. 20:30

 

Sestdiena

Svētdiena

 

 

8:30 – 22:00

pēdējais apmeklējums plkst. 20:30

Rotaļupe un Mazie peldbaseini atvērti no plkst. 10:00