Jaunumi

Uzmanību!

Uzmanību!

Peldbaseinu un atpūtas zonas atvēršana pēc rekonstrukcijas pabeigšanas plānota 2018. gada janvāra vidū.

Mēs strādājam pie tā, lai sniegtu Jums plašāko un modernāko peldbaseinu pakalpojumu klāstu Rīgā. Jau pavisam drīz Elektrum Olimpiskajā centrā būs pieejami:

  • 3 peldbaseini (lielais – 50m, divi mazie 10m peldbaseini 1m un 1-1,4m dziļumu)
  • Atpūtas zona ar četrām jaunām pirtīm (bio-sauna, sauna, tvaika pirts, sajūtu pirts)
  • Rotaļupe bērniem līdz 11 gadu vecumam
  • Pirmajiem Latvijā – jaunākās paaudzes ūdens filtrācijas sistēmas ar stikla granulām
  • Ļoti augsts pakalpojumu kvalitātes un drošības standarts

 

Pateicamies par sapratni! Uz drīzu tikšanos!

Sākot ar 24.11.2017 Jauna nodarbība Pirmdienās un Piektdienās no 13:30-14:30

 

GYM FOR LADIES – Spēka treniņš mazā grupā (līdz 10 cilvēkiem Spēka zālē), kas veidots īpaši sievietes organismam. Uzlabo muskuļu tonusu un reljefu, īpašu uzmanību pievēršot sēžas muskuļiem. Treniņš ir piemērots sievietēm ar jebkuru sagatavotības līmeni, arī bez iepriekšējas pieredzes trenažieru zālē. Treniņā tiek izmantoti dažādi trenažieri, svaru bumbas, medicīniskās bumbas, fitnesa gumijas, TRX piekares sistēma, stepa platformas, kastes un lecamauklas.

 

* Nodarbību var apmeklēt ar jebkuru vingruma zāles abonementu vai biļeti, kasē veicot piemaksu 1.50 EUR apmērā. Uz nodarbību vēlams iepriekš pierakstīties informācijas centrā vai pa tel. 67387710

 

Spēka zāles darba laiks 2017/2018 sezonā

Spēka zāles darba laiks 2017/2018 gada sezonā ir:

Darbdienās

7:00 līdz 23:00 (pēdējais apmeklējums plkst. 21:30)

Sestdienās un Svētdienās

8:30 līdz 22:00 (pēdējais apmeklējums plkst. 20:30)

Uzsākta Elektrum Olimpiskā centra modernizācija, veidojot plašu Peldēšanas attīstības centru

Šā gada oktobrī SIA “Olimpiskais sporta centrs” ir uzsācis Elektrum Olimpiskā centra (turpmāk EOC) modernizāciju, kas paredz izveidot Peldēšanas attīstības centru, papildinot esošo pakalpojumu klāstu ar diviem peldbaseiniem, fiziskās attīstības zonu bērniem, papildu ģērbtuvēm, kā arī paplašināt peldbaseina informācijas centru.

Peldbaseini būs paredzēti peldētapmācībai bērniem sākot no sešu mēnešu vecuma, bērniem ar kustību traucējumiem, grūtniecēm, vispārējās fiziskās sagatavotības treniņiem pieaugušajiem, kā arī brīviem peldējumiem ģimenēm.

“Skanstes rajons ir liela attīstības viļņa priekšā un mēs, kā vieni no vecākajiem Skanstes rajona iemītniekiem, nevaram atpalikt,” uzsver SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja. “Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt kvalitatīvu sporta infrastruktūru ikvienam, kas vēlas sportot, tamdēļ mēs jo īpaši ceram uz klientu sapratni par iespējamajām neērtībām centra modernizācijas gaitā. Jaunizveidotais Peldēšanas attīstības centrs aptvers visu vecumu, interešu un fiziskās sagatavotības līmenim atbilstošu pakalpojumu klāstu. Īpašs izaicinājums ir salāgot visu peldētgribētāju vajadzības, lai viņi justos komfortabli – kā profesionāls sportists, tā 6 mēnešus vecs zīdainis, kuram sastapšanās ar ūdeni, iespējams, būs pirmais lielākais piedzīvojums viņa dzīvē.”

Projekta ietvaros EOC teritorijā apmeklētāju ērtībai tiks ierīkotas papildu autostāvvietas, velosipēdu novietne un jauna iebrauktuve, kas būtiski atvieglos automašīnu plūsmu teritorijā.

Pārbūves laikā EOC savu darbu turpinās ierastajā režīmā, tomēr atsevišķos periodos esošais peldbaseins vai viss centrs tiks slēgts, lai veiktu izmaiņas ārējo un iekšējo tīklu pieslēgumos.

Par jebkurām izmaiņām klienti iepriekš tiks savlaicīgi informēti, un visi iegādātie abonementi tiks pagarināti. Jāatzīmē, ka remontdarbu laikā tiks samazināta autostāvvieta un iespējami automašīnu kustības traucējumi.

Celtniecības ģenerālbūvuzņēmējs ir SIA Abora.

Elektrum Olimpiskais centrs ir atvērts apmeklētājiem no 2005. gada un līdz šim bijis ne tikai treniņu bāze amatieriem un profesionāļiem, bet arī vieta, kur rīkoti daudzi Eiropas un pasaules mēroga pasākumi.