Kontakti

        
        

SIA „Olimpiskais sporta centrs”
Juridiskā adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
Faktiskā adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
Reģ. Nr. 40003558463
PVN Reģ. Nr. LV40003558463
AS „Swedbank”
Kods: HABALV22
Konts Nr. LV29HABA0551001065234

 AmatsE-pastsTelefons
  Peldbaseina informācijas centrs peldbaseins@olimpiskais.lv +371 67388478
  Elektrum Olimpiskā centra informācijas centrs info@olimpiskais.lv +371 67387710
       
Gunda Burlova Biroja administratore gunda@olimpiskais.lv +371 67387714
Sniedze Garā Personāla vadītāja sniedze@olimpiskais.lv +371 67387708
Eduards Šļaukstiņš Sporta zāļu organizācijas daļas vadītājs eduards@olimpiskais.lv +371 67388480
Gatis Olte Sabiedrisko attiecību vadītājs gatis@olimpiskais.lv +371 67387710
Daina Purviņa Galvenā grāmatvede daina@olimpiskais.lv +371 67387718
Inga Zobena Grāmatvede inga@olimpiskais.lv +371 67387710
Agnese Rūtena Grāmatvede agnese.r@olimpiskais.lv +371 67387710
Līga Velve Juriste liga@olimpiskais.lv +371 67387709
Inese Ļubinska Peldbaseina nodrošinājuma daļas vadītāja inese.l@olimpiskais.lv +371 67387719
Mārtiņš Krūmiņš Mazumtirdzniecības veikala faniem.lv vadītājs martins@faniem.lv +371 67387700
Pēteris Grundiņš Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītājs peteris@olimpiskais.lv +371 67387715
Mārtiņš Markovs Saimniecības vadītājs martins@olimpiskais.lv +371 67388482
Zane Grundiņa-Arāja Valdes locekle info@olimpiskais.lv +371 67387710