Vingruma zāle

Jauns! TRX.

Nodarbību grafiks

Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12:00 - 13:00

BODY TONING

Dina

JOGA&PILATES

BARBARA

BODY TONING

Dina

JOGA FIT

BARBARA

ĶERMEŅA KORSETES KOREKCIJA

DINA

13:00 - 14:00

GYM FOR LADIES PLKST. 13:10*

DINA

GYM FOR LADIES PLKST. 13:10*

DINA

18:00 - 19:00

VESELĪBAS VINGROŠANA

LAURA

VIDĒJAS INTENSITĀTES AEROBIKAS NODARBĪBA

Adelīna

VESELĪBAS VINGROŠANA

LAURA

VIDĒJAS INTENSITĀTES AEROBIKAS NODARBĪBA

Adelīna

19:00 - 20:00

FULL BODY WORKOUT

LAURA

KARDIO & SPĒKS

ADELĪNA

FULL BODY WORKOUT

LAURA

KARDIO & SPĒKS

ADELĪNA

20:00 - 21:00

TRX

LAURA

FAT BURNER

LAURA

TRX

LAURA

 

JOGA&PILATES - nodarbībā tiek stiprināti muskuļi, saites, locītavas, strādāts pie līdzsvara, lokanības, plastikas un grācijas. Izstrādātā programma attīsta kustīgumu ķermenī, ļauj iepazīt un sadraudzēties ar savu ķermeni, rosina pareizi elpot (arī ikdienā) un sajust sevi! Cilvēkam ir būtiski atbrīvoties un noņemt sasprindzinājumu – pēc nodarbības Jūs jutīsieties vieglāki, stiprāki un stabilāki ķermenī un prātā vienlaikus, veicinot brīvāku enerģijas plūsmu Sevī.  Nodarbība paredzēta sievietēm un vīriešiem jebkurā sagatavotības līmenī.

 JOGA FIT -  nodarbībās tiek uzmundrināts un stiprināts ķermenis ar jogas pozām - asanām, apzinātu elpu un pieeju Sev. Lai attīstītu plašāku kustību spektru, tiek savienoti  plūstoši (dinamiski) un statiski jogas pozu virknējumi, apvienojot tos ar pilates un citiem funkcionāliem vingrinājumiem. Rodas iespēja izbaudīt ķermeņa un Prāta pretestību savu robežu paplašināšanai, nodarbībā pielietojot arī mentālās relaksācijas metodes. Nodarbība paredzēta sievietēm un vīriešiem jebkurā sagatavotības līmenī un ir piemērota dienas vidum, uzlabojot stāju un locītavu kustību amplitūdu ikdienā, palīdzot atslābināt saspringumu muskuļos, līdz ar to pozitīvi ietekmējot koncentrēšanās spējas, emocionālo noskaņojumu.

ĶERMEŅA KORSETES KOREKCIJA – ar dažādu vingrinājumu palīdzību muskuļi kļūst tvirti un elastīgi! Bez vecuma ierobežojuma!

VIDĒJAS INTENSITĀTES AEROBIKAS NODARBĪBA – katrai nodarbībai ir savs raksturs un tēma, kas mēneša laikā izkustinās visas muskuļu grupas! Nodarbībā ir elementi no TRX, stepa, pilates un pat deju elementiem.

KARDIO & SPĒKS - sabalansētas slodzes nodarbība. Spēka daļā vingrojumi dažādām muskuļu grupām izmantojot inventāru.

BODY TONING - vidējas intensitātes spēka treniņš visa ķermeņa muskuļu – kāju, krūšu, muguras, roku, plecu, vēdera preses tonusam, stiprināšanai un efektīvai svara samazināšanai. Nodarbībās tiek izmantots dažāds sporta inventārs – hanteles, gumijas, bodi bari utt. Piemērots jebkuram sagatavotības līmenim.

VESELĪBAS VINGROŠANA - Zemas intensitātes treniņš, kurš piemērots cilvēkiem, kuriem nav iepriekšēja fiziska sagatavotība, ir mazkustīgs dzīvesveids,vai tiem, kas vēlas uzsākt fiziskas aktivitātes pēc traumām. Nodarbības mērķis ir uzlabot muguras veselību un stāju, nostiprināt dziļo muskulatūru, stabilizēt mugurkaulu, mazināt ķermeņa saspringumu vai stīvumu,  uzlabo vispārējo pašsajūtu. Vingrošanas nodarbības laikā tiek apvienoti spēka, stiepšānās un līdzsvara vingrinājumi. 

FAT BURNER - vidējas līdz augstas intensitātes treniņš svara samazināšanai. Nodarbība, kuras laikā tiek uzturēta nepārtraukta, vienmērīga slodze, izmantojot aerobos un spēka vingrinājumus. Treniņa laikā iekļauti arī vienkārši boksa elementi. Nodarbības galvenais mērķis ir ķermeņa liekās masas samazināšana, sirds veselības uzlabošana un ķermeņa tonizēšana. Ideāls treniņš cilvēkiem, kuri vēlas atvadīties no liekajiem kilogramiem!

FULL BODY WORKOUT - Vidējas intensitātes treniņš visa ķermeņa tonizēšanai. Nodarbības laikā tiek izmantoti dažādi spēka vingrinājumi, darbs gan ar paša ķermeņa svaru, gan ar papildus inventāru. Nodarbības mērķis ir ne tikai attīstīt spēku un izturību, bet arī palīdz samazināt ķermeņa svaru.

GYM FOR LADIES – Spēka treniņš mazā grupā (līdz 10 cilvēkiem), kas veidots īpaši sievietes organismam. Uzlabo muskuļu tonusu un reljefu, īpašu uzmanību pievēršot sēžas muskuļiem. Treniņš ir piemērots sievietēm ar jebkuru sagatavotības līmeni, arī bez iepriekšējas pieredzes trenažieru zālē. Treniņā tiek izmantoti dažādi trenažieri, svaru bumbas, medicīniskās bumbas, fitnesa gumijas, TRX piekares sistēma, stepa platformas, kastes un lecamauklas.

* Nodarbību var apmeklēt ar jebkuru Vingruma zāles abonementu vai biļeti, kasē veicot piemaksu 1.50 EUR apmērā. Uz nodarbību vēlams iepriekš pierakstīties informācijas centrā vai pa tel. 67387710

Pakalpojumi un cenas (spēkā no 01.01.2018)

 

Pieaugušie

(apmeklējums 90 min)

Skolēni, studenti, pensionāri un cilvēki ar invaliditāti*

(apmeklējums 90 min)

1x apmeklējums

8,00

6,00

4x mēnesī

(derīgs 30 dienas)

23,00

20,00

6x mēnesī

(derīgs 30 dienas)

33,00

27,00

8x mēnesī

(derīgs 40 dienas)

43,00

 

24x 3 mēnešos

(derīgs 90 dienas)

115,00

 

48x 6 mēnešos

(derīgs 180 dienas)

215,00

 

72x 9 mēnešos + bezmaksas autostāvvieta

(derīgs 270 dienas)

300,00

 

Vingruma nodarbība Spēka zālē

+ 1,50

+ 1,50

Spēka zāle apmeklējuma dienā

+ 1,50 (papildus 60 min)

+ 1,50 (papildus 60 min)

Lielais peldbaseins apmeklējuma dienā

+ 4,00 (papildus 120 min)

+ 4,00 (papildus 120 min)

Pirtis apmeklējuma dienā

+ 3,00 (papildus 60 min)

+ 3,00 (papildus 60 min)

* Cilvēkiem ar invaliditāti un tā pavadošajai personai ir neierobežots apmeklējuma laiks.

Svarīgi!

  • Bērniem līdz 6 gadiem Vingruma zāle nav paredzēta.
  • Abonements jāaktivizē 7 kalendāro dienu laikā no tā iegādes brīža. Abonementu var izmantot tikai reģistrēta persona 1x dienā.
  • Neizmantotie laika abonementi netiek pagarināti vai kompensēti. Reižu abonementus var pagarināt par papildus samaksu – 7,00 €/nedēļā.
  • Personām, kuras izmanto pakalpojumu ar atvieglojumu / samazinātu cenu, ir jāuzrāda dokuments.
  • Lūdzam sekot līdzi apmeklējuma laikam – tā pārtērēšana Jums izmaksās 0,30 €/minūtē.