Kontakti

        
        

SIA „Olimpiskais sporta centrs”
Juridiskā adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
Faktiskā adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
Reģ. Nr. 40003558463
PVN Reģ. Nr. LV40003558463
AS „Swedbank”
Kods: HABALV22
Konts Nr. LV29HABA0551001065234

 AmatsE-pastsTelefons
  Peldbaseina informācijas centrs peldbaseins@olimpiskais.lv +371 67388478
  Elektrum Olimpiskā centra informācijas centrs info@olimpiskais.lv +371 67387710
       
Agnese Ančupāne Biroja administratore birojs@olimpiskais.lv +371 67387714
Renāte Franke Komunikācijas un attīstības daļas vadītāja renate@olimpiskais.lv +371 26232823
Toms Jēkabsons Peldbaseinu un Attīstības centra vadītājs toms@olimpiskais.lv +371 67387719
Zane Dukure Klientu apkalpošanas centra vadītāja zane.dukure@olimpiskais.lv

+371 29116664

Eduards Šļaukstiņš Sporta zāļu organizācijas daļas vadītājs eduards@olimpiskais.lv +371 67388480
Juris Vidzups Namu pārzinis juris@olimpiskais.lv

+371 67388482

Daina Purviņa Galvenā grāmatvede daina@olimpiskais.lv +371 67387718
Inga Zobena Grāmatvede inga@olimpiskais.lv +371 67387718
Agnese Rūtena Grāmatvede agnese.r@olimpiskais.lv +371 67387710
Inese Vāverāne Juriste inese.v@olimpiskais.lv +371 67387709
Pēteris Grundiņš Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītājs peteris@olimpiskais.lv +371 67387715
Jānis Rūtens IT speciālists janis@olimpiskais.lv +371 67387710
Zane Grundiņa-Arāja  Valdes locekle  info@olimpiskais.lv +371 67387710