Kontakti

        
        

SIA „Olimpiskais sporta centrs”
Juridiskā adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
Faktiskā adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
Reģ. Nr. 40003558463
PVN Reģ. Nr. LV40003558463
AS „Swedbank”
Kods: HABALV22
Konts Nr. LV29HABA0551001065234

 AmatsE-pastsTelefons
  Peldbaseina informācijas centrs peldbaseins@olimpiskais.lv +371 67388478
  Elektrum Olimpiskā centra informācijas centrs info@olimpiskais.lv +371 67387710
       
Agnese Ančupāne Biroja administratore birojs@olimpiskais.lv +371 67387714
Ieva Aile Komunikācijas un attīstības daļas vadītāja ieva.aile@olimpiskais.lv +371 29104676
Sniedze Garā Personāla vadītāja sniedze@olimpiskais.lv +371 67387708
Eduards Šļaukstiņš Sporta zāļu organizācijas daļas vadītājs eduards@olimpiskais.lv +371 67388480
Juris Vidzups Saimniecības vadītājs juris@olimpiskais.lv +371 67388482
Daina Purviņa Galvenā grāmatvede daina@olimpiskais.lv +371 67387718
Inga Zobena Grāmatvede inga@olimpiskais.lv +371 67387710
Agnese Rūtena Grāmatvede agnese.r@olimpiskais.lv +371 67387710
Līga Velve Juriste liga@olimpiskais.lv +371 67387709
Pēteris Grundiņš Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītājs peteris@olimpiskais.lv +371 67387715
Zane Grundiņa-Arāja Valdes locekle info@olimpiskais.lv +371 67387710