Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

BEZMAKSAS NODARBĪBAS | AUGUSTS

Nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta Eiropas Sociālā fonda  projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros.

Joga

datums

diena

laiks

vieta

treneris

3.08.

pirmdiena

15.00-16.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Aija Zēmele

5.08.

trešdiena

15.00-16.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Aija Zēmele

10.08.

pirmdiena

15.00-16.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Aija Zēmele

12.08.

trešdiena

15.00-16.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Aija Zēmele

14.08.

piektdiena

11.00-12.00

Kronvalda parks, tikšanās vieta pie Kongresu nama galvenās ieejas

Aija Zēmele

17.08.

pirmdiena

15.00-16.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Aija Zēmele

19.08.

trešdiena

15.00-16.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Aija Zēmele

 

Nodarbības brīvā dabā

datums

diena

laiks

vieta

treneris

3.08.

pirmdiena

11.00-12.00

Skanstes parks

Adelīna Priedniece

3.08.

pirmdiena

18.30-19.30

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

4.08.

otrdiena

12.00-13.00

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

4.08.

otrdiena

16.30-17.30

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

5.08.

trešdiena

12.00-13.00

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

5.08.

trešdiena

17.00-18.00

Grīziņkalns

Viktorija Semeņuka

6.08.

ceturtdiena

12.00-13.00

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

6.08.

ceturtdiena

16.30-17.30

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

7.08.

piektdiena

9.00-10.00

Ziedoņdārzs, tikšanās vieta pie strūklakas

Adelīna Priedniece

10.08.

pirmdiena

11.00-12.00

Skanstes parks

Adelīna Priedniece

10.08.

pirmdiena

18.30-19.30

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

11.08.

otrdiena

12.00-13.00

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

11.08.

otrdiena

16.30-17.30

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

12.08.

trešdiena

12.00-13.00

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

12.08.

trešdiena

17.00-18.00

Grīziņkalns

Viktorija Semeņuka

13.08.

ceturtdiena

12.00-13.00

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

13.08.

ceturtdiena

16.30-17.30

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

17.08.

pirmdiena

11.00-12.00

Skanstes parks

Adelīna Priedniece

17.08.

pirmdiena

18.30-19.30

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

18.08.

otrdiena

12.00-13.00

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

18.08.

otrdiena

16.30-17.30

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

19.08.

trešdiena

12.00-13.00

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

19.08.

trešdiena

17.00-18.00

Grīziņkalns

Viktorija Semeņuka

20.08.

ceturtdiena

12.00-13.00

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

20.08.

ceturtdiena

16.30-17.30

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

21.08.

piektdiena

9.00-10.00

Ziedoņdārzs, tikšanās vieta pie strūklakas

Adelīna Priedniece

24.08.

pirmdiena

11.00-12.00

Skanstes parks

Adelīna Priedniece

24.08.

pirmdiena

18.30-19.30

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

25.08.

otrdiena

12.00-13.00

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

25.08.

otrdiena

16.30-17.30

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

26.08.

trešdiena

12.00-13.00

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

26.08.

trešdiena

17.00-18.00

Grīziņkalns

Viktorija Semeņuka

27.08.

ceturtdiena

12.00-13.00

Skanstes parks

Viktorija Semeņuka

27.08.

ceturtdiena

16.30-17.30

Skanstes parks | zema intensitāte

Adelīna Priedniece

28.08.

piektdiena

9.00-10.00

Ziedoņdārzs, tikšanās vieta pie strūklakas

Adelīna Priedniece

31.08.

pirmdiena

11.00-12.00

Skanstes parks

Adelīna Priedniece

 

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm (zālē)

datums

diena

laiks

vieta

treneris

10.08.

pirmdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

11.08.

otrdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

13.08.

ceturtdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs parks

Liene Dauberga

17.08.

pirmdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

18.08.

otrdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

20.08.

ceturtdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs parks

Liene Dauberga

24.08.

pirmdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

25.08.

otrdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

27.08.

ceturtdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs parks

Liene Dauberga

31.08.

pirmdiena

11.00-11.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

 

Aerobika ūdenī grūtniecēm (peldbaseinā)

datums

diena

laiks

vieta

treneris

10.08.

pirmdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

11.08.

otrdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

13.08.

ceturtdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs parks

Liene Dauberga

17.08.

pirmdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

18.08.

otrdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

20.08.

ceturtdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs parks

Liene Dauberga

24.08.

pirmdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

25.08.

otrdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

27.08.

ceturtdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs parks

Liene Dauberga

31.08.

pirmdiena

10.00-10.45

Elektrum Olimpiskais centrs

Liene Dauberga

 

Ūdens aerobika 55+ *

datums

diena

laiks

vieta

treneris

3.08.

pirmdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Sandra Baglais

5. 08.

trešdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Sandra Baglais

10.08.

pirmdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Sandra Baglais

12.08.

trešdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Sandra Baglais

17.08.

pirmdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Alla Fomenko

17.08.

pirmdiena

14.30-15.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Alla Fomenko

19.08.

trešdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Alla Fomenko

19.08.

trešdiena

14.30-15.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Alla Fomenko

24.08.

pirmdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Sandra Baglais

24.08.

pirmdiena

14.30-15.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Alla Fomenko

26.08.

trešdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Sandra Baglais

26.08.

trešdiena

14.30-15.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Alla Fomenko

31.08.

pirmdiena

11.30-12.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Sandra Baglais

31.08.

pirmdiena

14.30-15.15

Elektrum Olimpiskais centrs

Alla Fomenko

* kad saskaņosim vēl vienu treneri, plānosim klāt

Funkcionālais treniņš

datums

diena

laiks

vieta

treneris

3.08.

pirmdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece

4.08

otrdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Viktorija Semeņuka

5.08.

trešdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece

6.08

ceturtdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Viktorija Semeņuka

10.08.

pirmdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece

11.08

otrdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Viktorija Semeņuka

12.08.

trešdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece

13.08

ceturtdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Viktorija Semeņuka

17.08.

pirmdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece

18.08

otrdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Viktorija Semeņuka

19.08.

trešdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece

20.08

ceturtdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Viktorija Semeņuka

24.08.

pirmdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece

25.08

otrdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Viktorija Semeņuka

26.08.

trešdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece

27.08

ceturtdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Viktorija Semeņuka

31.08.

pirmdiena

17.00-18.00

Elektrum Olimpiskais centrs

Adelīna Priedniece