Pasākums “Disko nakts peldbaseinā” | Piektdiena, 19. aprīlis

Vai esi kādreiz dejojis peldbaseinā? Izdejo ziemas laikā uzkrāto nogurumu un atjauno spēkus kārtīgā ballītē baseinā ar skaistāko skatu Rīgā. Naksnīgi izgaismots peldbaseins un DJ Rojs Rodžers – vai maz iespējama vēl labāka kombinācija lieliski pavadītam vakaram?

Izvēlies atpūtu 3 stundu garumā  Rimi Olimpiskā centra Lielajā peldbaseinā, kas priecēs naksnīgās, tirkīzzilās krāsās. Papildu tam 21.30 trenere Adelīna Priedniece izkustinās pasākuma apmeklētājus disko ritmos 15 minūšu ūdens aerobikas aktivitātē. Laba mūzika, dejas ūdenī, konkursi un balvas un vēl citi pārsteigumi ir lielisks veids, kā noslēgt darba nedēļu. 

Ja pagursi no kņadas, baudi mierīgu atpūtu divos Mazajos peldbaseinos pirmajā stāvā un pirts kompleksā, kur iespējams izsildīties četrās dažādās pirtīs – saunā, pirtī ar bio sāls sienu, tvaika vai sajūtu pirtī.

Visa pasākuma laikā būs iespēja pārbaudīt savus spēkus, mēģinot no 2m dziļuma izvilkt 30 kg smagu manekenu. Vakara noslēgumā vienam no dalībniekiem, kam veiksmīgi būs izdevies izvilkt manekenu no ūdens, dāvināsim 90 minūšu Rimi OC peldbaseina apmeklējuma abonementu 1 mēnesim.  

Ieejas biļeti internetā (par draudzīgāku cenu – 20 eiro) iespējams nopirkt līdz 18.04., pasākuma dienā biļetes cena 25 eiro (plkst. 20.00 to iespējams iegādāties arī uz vietas Klientu apkalpošanas centra kasē).

Pasākuma ilgums 3 stundas no 21.00 līdz 00.00. Ieejas biļete derīga 1 personai. Ieeja pasākumā no plkst. 20.45.

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:

Iegādātā Ieejas biļete derīga tikai uz konkrēto pasākumu un datumu, neizmantota biļete netiek kompensēta.

Pirms apmeklējuma lūdzam iepazīties ar Iekšējās kārtības noteikumiem Rimi OC apmeklēšanai. Gadījumos, kad persona neizmanto iegādāto pakalpojumu uz noteiktu nodarbību noteiktā laikā, kam veikusi apmaksu, atteikuma tiesības nav izmantojamas un samaksātā pakalpojuma maksa netiek atmaksāta pamatojoties uz Interneta veikala lietošanas noteikumiem.

Pieejamība: Ir noliktavā

Regular Price 25,00 € Special Price 20,00 €

Pasākumā aizliegts ienest/ievest: 

*Pasākuma laikā tiek veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti Rimi OC komunikācijas kanālos. 

Informācija
Apmeklējuma veids Vienreizējs apmeklējums
Lielais peldbaseins
Mazais peldbaseins
Atpūtas zona
Apmeklējums ar bērniem
Rotaļupe
Apmeklējuma dienas P.-Pk. 7.00 - 22.00