Cart0Item(s)

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Mazie peldbaseini (M1 un M2):

Divi mūsdienīgi mazie 10 m peldbaseini īpaši piemēroti bērnu peldēšanas prasmju attīstīšanai sākot jau no 6 mēnešu vecuma. Vide peldbaseinos ir atbilstoša zīdaiņu peldināšanai, saudzējošām nodarbībām senioriem un grūtniecēm – gaisa temperatūra +32˚C, ūdens – +30˚C.

MB1 peldbaseins ir 1 metru dziļš. Tā būvēts saskaņā ar Elektrum Olimpiskā centra peldēšanas treneru izveidotās peldēšanas prasmju attīstības programmas mazuļiem no 6 mēnešu līdz četru gadu vecumam programmas vajadzībām.

Balstoties uz ārvalstu pieredzi, kā arī pediatru un bērnu psihoterapeitu ieteikumiem, peldētapmācība notiek vairākos līmeņos mazuļiem piemērotā vidē un fokusējoties uz bērnu dabiskajai attīstībai piemērotu prasmju veicināšanu vecāku klātbūtnē.

Peldbaseins aprīkots ar ūdenskritumu un pretstraumes strūklu, kas nodrošina masāžas efektu relaksācijai, papildus komfortam un atpūtai jebkuram peldbaseina apmeklētājam.

MB2 peldbaseins ir ar pakāpenisku dziļuma pāreju – 1 m līdz 1,4 m. Tas paredzēts peldēšanas nodarbībām bērniem no sešiem līdz astoņiem gadiem.  Peldbaseins piemērots grupu nodarbībām – ārstnieciskā vingrošana grūtniecēm, grūtnieču aerobika, senioru ūdens aerobika u. c. Peldētapmācības procesā tiek izmantotas trīs pretstraumes strūklas.

Apmeklētāju ērtībām pieejamas ģimeņu ģērbtuves ar atsevišķām pārģērbšanās, dušas un bērnu barošanas kabīnēm, kā arī bērniem pielāgotiem sanitāriem mezgliem. Pēc nodarbībām iespējams apmeklēt Rotaļupi, četru veidu pirtis, tostarp tvaika pirti un sajūtu pirti ar aromterapijas eļļām.

Peldbaseinos nodrošināta pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Peldbaseinu ūdens tiek attīrīts ar jaunākās paaudzes filtrācijas sistēmas materiāliem – īpašām stikla granulām, kas būtiski samazina nepieciešamās ķīmijas daudzumu, lai nodrošinātu higiēnas prasības publiskā peldbaseinā.

Foto galerija