Cart0Item(s)

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ziņas

Bezmaksas vingrošanas nodarbības brīvā dabā

Aprīlī atsākas bezmaksas vingrošanas nodarbības brīvā dabā. Eiropas Sociālā fonda projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros bezmaksas nodarbības notiks darbdienās 6 apkaimēs – Teikā (Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas sporta laukumā), Imantā (Anniņmuižas parkā), Dzegužkalnā, pie Māras dīķa, Ziedoņdārzā, Viesturdārzā. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, tālrunis 27875553. Viss nodarbību grafiks šeit

Lasīt vairāk

“Rimi Olimpiskā centrā” jauns futbola laukums

2. decembrī simboliski atklāts jaunais futbola laukums ar modernu FIFA prasībām atbilstošu mākslīgā seguma zālienu, tā uzturēšanai tiek izmantotas speciāli iekštelpām paredzētas gumijas granulas. Papildu jaunajam futbola segumam uzlabota arī zālei pieguļošā infrastruktūra, energoefektivitāte un veikti sen nepieciešami remonti.

Lasīt vairāk

Rimi Olimpiskajā centrā atvērts “Rimi Express” veikals

No 16. novembra mūsu centra apmeklētājiem atvērts Rimi Express veikals. Jaunais veikals strādā tā sauktajā “zaļajā režīmā” un atvērts katru dienu no plkst. 08.00 līdz 20.00. Ieeja TIKAI ar sadarbspejīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Lasīt vairāk

Olimpiskais sporta centrs maina nosaukumu – turpmāk Rimi Olimpiskais centrs

Paplašinot Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Rimi Latvia sadarbību, ir noslēgts sadarbības līgums par Olimpiskā sporta centra nosaukuma un vizuālā tēla maiņu. Nākamo jeb jau 16. sezonu sporta komplekss uzsāks ar Rimi Olimpiskā centra vārdu.

Lasīt vairāk

BEZMAKSAS JOGAS NODARBĪBAS ON-LINE UN BRĪVĀ DABĀ

Bezmaksas ON-LINE JOGAS nodarbības – otrdienās plkst. 12.00 un sestdienās plkst. 10.00. Ikviens interesents aicināts pieslēgties ar ieslēgtu video kameru, izmantojot linku https://ieej.lv/EOC_vingrosana, nodarbības tiešsaistē norisinās ZOOM platformā.

Jogas nodarbības brīvā dabā notiek pirmdienās un trešdienās plkst. 18.00, pirmdienās plkst. 19.00 un piektdienās plkst. 13.00 Kronvalda parkā, trešdienās plkst. 18.00 Dzegužkalnā.

Lasīt vairāk

BEZMAKSAS VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM – PELDBASEINĀ, ON-LINE

Aerobika ūdenī grūtniecēm Mazajā peldbaseinā otrdienās plkst. 10.00 un 11.00, ceturtdienās plkst. 10.00 un 11.00.
Vingrošanas nodarbības grūtniecēm tiešsaistē ZOOM – pirmdienās plkst. 11.00.

Lasīt vairāk

28.JŪNIJĀ OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS DAĻĒJI ATSĀKS DARBU!

28.JŪNIJĀ Olimpiskais sporta centrs DAĻĒJI ATSĀKS DARBU! Ievērojot ierobežojumus, apmeklētājiem BŪS PIEEJAMI LIELĀ PELDBASEINA UN VINGRUMA ZĀLES APMEKLĒJUMI.

Lasīt vairāk

BEZMAKSAS VINGROŠANAS NODARBĪBAS BRĪVĀ DABĀ

Rīgas iedzīvotāji tiek aicināti uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām brīvā dabā. Eiropas Sociālā fonda projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros bezmaksas nodarbības notiks darbdienās 11 apkaimēs – Teikā (Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas sporta laukumā), Imantā (Anniņmuižas parkā), kā arī Dzegužkalnā, Skanstes parkā, pie Māras dīķa, Ziedoņdārzā, Viesturdārzā, Ziepniekkalnā (Ēbelmuižas parkā), Juglā pie Velnezera (sporta laukumā Murjāņu ielā), Pļavniekos (sporta laukumā “Zaļā birzs”). Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, tālrunis 27875553.

Lasīt vairāk

"Olimpiskais sporta centrs" atgriežas pie vēsturiskā nosaukuma

Nozīmīgākā sporta objekta Rīgā nosaukums atkal būs “Olimpiskais sporta centrs”, atgriežoties pie vēsturiskā nosaukuma, ar kuru uzņēmums savu darbību sāka pirms 15 gadiem – 2005. gadā. Vienlaikus ar nosaukuma maiņu noris sarunas par jauna partnera piesaisti.

Lasīt vairāk

“Elektrum Olimpiskais centrs” uz laiku no 21. decembra apmeklētājiem tiek slēgts.

Saskaņā ar MK rīkojumu nr. 655 no 21. decembra līdz ierobežojumu atcelšanai “Elektrum Olimpiskais centrs” apmeklētājiem ir slēgts – sporta zāles un peldbaseini, kafejnīca, nenotiks nodarbības, treniņi.
Abonementi iesaldēti līdz ierobežojumu atcelšanai. Iegādāto un neizmantoto abonementu izmantošanas termiņš tiks pagarināts.
Biroju ēkas darbs tiek nodrošināts ierastajā kārtībā. Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu starptautisko un augstāko līgu komandu pilngadīgu profesionālu sportistu treniņi var norisināties par to vienojoties atsevišķi pa tālruni 29284785.

DARBS ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ

Ārkārtējās situācijas laikā “Olimpiskā sporta centra” darba laiks darbdienās no plkst. 7.00 līdz 22.00 un brīvdienās no plkst. 8.30 līdz 22.00. (no7.11.2020.)
Lielais peldbaseins un Spēka zāle individuālajiem apmeklējumiem atvērti. Mazie peldbaseini pieejami tikai individuālām nodarbībām ar treneri. Rotaļupe (no 3.12.2020.) un pirtis (no 9.11.2020.) slēgtas.
Grupu nodarbības nenotiek (no 17.10.2020.), abonementi iesaldēti līdz ierobežojumu atcelšanai. Apmeklētājiem pieejamas individuālās nodarbības peldbaseinos, Spēka zālē un Vingruma zālē.
Atrodoties koplietošanas telpās ārpus peldbaseiniem, sejas masku lietošana bērniem no 7 gadu vecuma (7.12.2020.) un pieaugušajiem obligāta.

Noteikumi COVID-19 ierobežošanai

IEROBEŽOJUMI GRUPU NODARBĪBU NORISĒ

Līdz piektdienai 16. oktobrim (ieskaitot) Elektrum Olimpiskais centrs turpina darbu ierastajā režīmā.
No 17. oktobra līdz 6. novembrim, saistībā ar MK noteiktajiem ierobežojumiem, tiek atceltas VISAS grupu nodarbības – bērnu un pieaugušo peldētapmācība, ūdens aerobika, kā arī nodarbības Vingruma zālē.
Visi abonementi līdz ierobežojumu atcelšanai tiek iesaldēti.
Individuālie apmeklējumi (arī abonementu īpašniekiem) Lielajā peldbaseinā un Spēka zālē bez izmaiņām.
Aicinām apmeklējuma laikā Klientu apkalpošanas centrā lietot mutes un deguna aizsegus.

Iecavas pašvaldība 36 otro klašu audzēkņiem nodrošina peldētapmācības nodarbības

Līdz gada beigām otro klašu skolnieki no Iecavas vidusskolas Olimpiskajā sporta centrā apmeklēs peldētapmācības nodarbības. Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/038 ietvaros.

Lasīt vairāk

PIESAKIES BEZMAKSAS NODARBĪBĀM / TĀLR. 67387710

Izsludināta pieteikšanās uz bezmaksas nodarbībām:
Funkcionālais treniņš
Aerobika ūdenī grūtniecēm
Vingrošanas nodarbības grūtniecēm
Vingrošana brīvā dabā Ziedoņdārzā, Skanstes parkā, Grīziņkalnā, Kronvalda parkā
Zemas intensitātes Vingrošana brīvā dabā Skanstes parkā
Joga

Nodarbību laiki oktobrī

Valsts prezidents: pārāk daudz cilvēku iet bojā uz ūdens, to nedrīkstam pieļaut

Valsts prezidents Egils Levits 17. jūlijā tikās ar biedrības “Peldēt droši” dibinātāju Zani Gemzi un Latvijas Peldēšanas federācijas prezidentu Aivaru Platonovu, lai pārrunātu dramatisko situāciju, kas izveidojusies, cilvēkiem zaudējot dzīvību, atpūšoties pie ūdens. Valsts prezidents atzīmēja, ka arī no savas puses pievērsīs amatpersonu uzmanību šim jautājumam, pārrunājot to vispirms ar Ministru prezidentu.

Lasīt vairāk

Pēc Latvijas Futbola federācijas kongresa, SIA “Elektrum Olimpiskais centrs” veicis papildu dezinfekciju un darbiniekiem veikti testi. Visi negatīvi

SIA “Elektrum Olimpiskais centrs” (EOC) veicis papildu dezinfekcijas pasākumus, kā arī 10. jūlijā visiem darbiniekiem veikti COVID-19 testi – visi negatīvi.
Elektrum Olimpiskais centrs turpina darbību, stingri ievēro visus preventīvos pasākumus virsmu un telpu dezinfekciju veic ar ilgtermiņa iedarbības dezinfekcijas līdzekļiem. Kā arī, lai iespējami mazinātu darbinieku, klientu saskarsmi, apmeklētāju plūsma tiek organizēta 4 zonās. Peldbaseinā, futbola zālē, biroju ēkā un centrālajā ēkā ir atsevišķas ieejas un izejas.
Kā iepriekš ziņots, “Olimpiskajā sporta centrā” 3. jūlijā norisinājās Latvijas Futbola federācijas kongress, tā delegātu vidū apstiprināts viens saslimušais.

Svarīgi!

Līdz 2020. gada 13. martam iegādāto un neizmantoto abonementu izmantošanas termiņš pagarināts par 88 dienām. Samaksājot vienreizēju maksu 7,00€ reižu abonementus iespējams pagarināt līdz 2020. gada 31. augustam. Spēka zāle slēgta tehniskiem darbiem. Spēka zāles abonementi apturēti līdz zāles darbības atsākšanai. Bērnu peldētapmācības abonementu neizmantotās reizes izmantojamas jebkurai vasaras grupai.

Olimpiskā sporta centra Lielais peldbaseins atsāk darbu, viss komplekss – daļēji

Ievērojot visus pastiprinātos drošības pasākumus un ierobežojumus, individuālajiem apmeklējumiem būs pieejams Lielais peldbaseins. Treniņu procesa nodrošināšanai sporta organizācijām un klubiem būs pieejama Lielā sporta spēļu zāle, Futbola zāle multifunkcionālie sporta un tenisa laukumi.

Pirkt peldējumu

Lasīt vairāk

SPĒKA VINGRINĀJUMI | ON-LINE nodarbības

Spēka vingrinājumu video nodarbības, ko vari veikt mājās, trenera Deina Dreņģera vadībā

Lasīt vairāk

JOGA | ON-LINE nodarbības

Jogas video nodarbības pasniedzējas Barbaras Mednieces vadībā

Lasīt vairāk

Strādā mājās, vingro mājās!

Mājvieta kļuvusi par darbavietu? Strādājot mājās, ir būtiski kustēties. Darbs neierastos apstākļos var radīt papildu spriedzi un stresu, tāpēc pat īsu brīdi veikti vingrinājumi palīdzēs kliedēt negatīvās sajūtas, mazināt nemieru un uzlabot noskaņojumu.

Lasīt vairāk

“Elektrum Olimpiskais centrs” uz laiku apmeklētājiem tiek slēgts

Ar visaugstāko atbildību par sabiedrības veselību un COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu “Elektrum Olimpiskais centrs” uz laiku no 14. marta līdz Latvijas valdības lēmumam par ārkārtējās situācijas atcelšanu apmeklētājiem tiek slēgts.
“Sabiedrības veselība ir prioritāte. Apzinoties esošās situācijas nopietnību un ņemot vērā, ka “Olimpiskā sporta centra” lielākā daļa klientu ir bērni un personas vecumā virs 50 gadiem, kuri ir uzskatāmi par riska grupu inficēšanās gadījumos, no sestdienas 14. marta, centrs apmeklētājiem būs slēgts. Aicinām visus izturēties ar izpratni, jo rīkojamies ar visaugstāko atbildību pret sabiedrību kopumā un ikvienu savu klientu,” uzsver SIA “Elektrum Olimpiskais centrs” valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja.
“Elektrum Olimpiskais centrs” līdz turpmākam paziņojumam apmeklētājiem tiks slēgts pilnā apmērā – sporta zāles un peldbaseini, kafejnīca, nenotiks nodarbības, treniņi, atceltas visas sacensības. Šajā krīzes situācijā mēs darām visu iespējamo, lai apzinātu tālāko rīcību. Jaunākajai informācijai par kompensācijas mehānismiem gan klientiem, gan sadarbības partneriem aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai mājas lapā www.olimpiskais.lv un sociālajos tīklos (Facebook, Instagram, Twitter).
Informācija klientiem par abonementu pagarināšanu
Elektrum Olimpiskais centrs informāciju par abonementu izmantošanas termiņiem sniegs līdz ar Latvijas valdības lēmumu par ārkārtējās situācijas atcelšanu.

Nacionālā līmeņa sporta politikas īstenotāji – Reģionālie Olimpiskie centri – lūdz atbalstu

Latvijas Reģionālie Olimpiskie centri (SIA "Cēsu Olimpiskais centrs", SIA "Daugavpils Olimpiskais centrs", SIA "Liepājas Olimpiskais centrs", SIA "Olimpiskais centrs Limbaži", SIA "Elektrum Olimpiskais Centrs", SIA "Olimpiskais centrs Ventspils", SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs", SIA "Zemgales Olimpiskais centrs") aicina valdību nekavējoties uzsākt ārkārtas pasākumu īstenošanu, lai sniegtu finansiālu atbalstu krīzes skartajiem sporta infrastruktūras nozarē strādājošiem uzņēmumiem un darbiniekiem, precīzi definējot valsts atbalsta mehānismus uzņēmumu darbības saglabāšanai ilgtermiņā.

Lasīt vairāk

Komforts vecākiem, labsajūta mazuļiem!

Sagatavošanās peldēšanas nodarbībai ir tikpat svarīga kā pati nodarbība. Vecākiem ar maziem bērniem piemērota vide mazina stresu un ir garants labam noskaņojumam. Olimpiskajā sporta centrā ir īpaši piedomāts, lai arī ārpus peldbaseiniem mazuļiem un jaunajiem vecākiem būtu ērti un droši apstākļi.

Lasīt vairāk

Bērnam jāiemāca peldēt!

Dati liecina, ka Latvijā joprojām noslīkušo skaits sešas reizes pārsniedz vidējos rādītājus Eiropas Savienībā — slīkst ne tikai pārgalvīgi pieaugušie, bet arī bērni. 10 gadu laikā Latvijā noslīkuši 80 bērni vecumā līdz 14 gadiem. Skaitļi runā paši par sevi, kādēļ vecākiem bērna peldētprasmei jāpievērš uzmanība. Vairāk stāsta "Olimpiskā sporta centra" peldbaseinu un peldētapmācības programmas vadītājs, profesionāls peldēšanas treneris Gustavs Zālītis.

Lasīt vairāk

Žurnāls “Veselība” par uzvedību publiskā peldbaseinā

Žurnāla "Veselība" 2020. gada janvāra numurā atzīts: “Peldēšanu kā vienu no veselīgākajām fiziskajām aktivitātēm iesaka daudzi speciālisti. Tomēr dažkārt publiskā baseina apmeklētāji, neievērojot elementāras higiēnas normas, rada drīzāk veselībai nelabvēlīgu vidi.” Rakstā komentētas dažādas praksē novērotas situācijas. Ieteikumus patīkamākam peldbaseina apmeklējumam sniedz arī Olimpiskā sporta centra peldbaseinu un peldētapmācības programmu vadītājs Gustavs Zālītis.

Lasīt vairāk

Zane Grundiņa-Arāja "Cerība uz izdošanos nav stratēģija"

8. februārī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās Sports VAR sporta entuziastu konference, kurā ar savu pieredzi, idejām un zināšanām dalījās arī Olimpiskā sporta centra vadītāja Zane Grundiņa-Arāja. Viņa atzīst, ka mērķa sasniegšanai svarīga ir uzdrīkstēšanās, pašdiciplīna un plānošana un ka cerība uz izdošanos nav stratēģija.
Klausīties lekciju
Klausīties interviju

PELDĒT NO 6 MĒNEŠU VECUMA — IEGUVUMS ARĪ VECĀKIEM

Mācīšana peldēt pašiem mazākajiem sākas ar mazuļa un vecāka būšanu kopā ūdenī, zīdaiņa iepazīstināšanu ar plašāku ūdens pasauli — peldbaseinu. Ko tieši mazuļi (un vecāki!) iegūst, piedaloties peldētapmācības nodarbībās? Konsultē Olimpiskā sporta centra Peldbaseinu un peldētapmācības programmas vadītājs Gustavs Zālītis.

Lasīt vairāk

Sacensības Ziemas izaicinājums 2019

8. decembrī norisinājās tradicionālās peldēšanas sacensības bērniem “Ziemas izaicinājums 2019”. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 5 līdz 18 gadiem, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Olimpiskā sporta centra Lielajā un Mazajā peldbaseinā. Sacensību rezultāti apliecina bērnu pašreizējās prasmes un motivē mazos peldētājus turpmākiem sasniegumiem. Fotogalerija lieliski ataino dienas pozitīvo gaisotni un bērnu prieku par paveikto.

Lasīt vairāk

Izmaiņas Klientu kartes lietošanas noteikumos un autostāvvietas abonementu cenrādī

Informējam, ka no 2019. gada 1. decembra SIA “Elektrum Olimpiskais centrs” maksas autostāvvietas izmantošanai iespējams iegādāties divu veidu abonementus:
- AB10 (10 iebraukšanas/izbraukšanas reizēm), cena 22,00 eiro
- AB20 (20 iebraukšanas/izbraukšanas reizēm), cena 44,00 eiro

Atgādinām:
- vienas apmeklējuma reizes maksimālais ilgums ir 24 stundas;
- abonementa derīguma termiņš – 6 mēneši;
- lietojot autostāvvietu mazāk kā 20 minūtes, maksa netiek aprēķināta un autostāvvietas abonementa apmeklējuma reizes izmantošana netiek reģistrēta;
- ja klienta autostāvvietas lietojums pārsniedz 24 nepārtrauktas stundas, pēc šī perioda tiek aprēķināta maksa par autostāvvietas izmantošanu saskaņā ar SIA “Elektrum Olimpiskais centrs” maksas autostāvvietas lietošanas noteikumos noteikto.

Lasīt vairāk

LR 1 raidījuma Monopols viesis

Olimpiskā sporta centra Peldbaseinu un peldētapmācības programmas vadītājs Gustavs Zālītis. Saruna par peldētprasmi, mācīšanu peldēt un aizpeldēšanu.

Lasīt vairāk

Šogad noslīcis 71 cilvēks, tostarp bērni.

Daudzi uzskata, ka prot peldēt, bet patiesībā tikai vāji turas uz ūdens. Teju puse Latvijas iedzīvotāju dzīvo ūdens tuvumā, tāpēc ir būtiski iemācīt bērniem peldēt. Mācību gads ir piemērots brīdis, kad sākt mācīties peldēt. Iegūtās prasmes nākamajā vasarā ļaus ūdenī justies daudz drošāk.

Lasīt vairāk

Nodarbības ūdenī ir ļoti vērtīgas bērna attīstībai

Peldēšana vispusīgi attīsta līdzsvara spējas, sīko motoriku un mazuļi, kuri apmeklē nodarbības baseinā, ātrāk arī sāk runāt, rāpot, staigāt, ir noturīgāki pret infekcijas slimībām un ir izturīgāki. Tāpat arī šiem bērniem labāk nostiprinās sirds asinsvadu sistēma.

Lasīt vairāk

IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMIEM JAUNA REDAKCIJA

SIA "Elektrum Olimpiskais centrs" informē, ka 2019. gada 15. novembrī stājas spēkā "Olimpiskā sporta centra" iekšējās kārtības noteikumu jaunā redakcija. Šie noteikumi ir jāievēro visiem EOC apmeklētājiem. Noteikumi ir izvietoti redzamā vietā pie ieejas EOC, un uzskatāms, ka apmeklētājs, ienākot EOC, ar šiem noteikumiem ir iepazinies.

Lasīt vairāk

EOC ievieš trauksmes celšanas sistēmu

Ievērojot Trauksmes celšanas likumu, kas stājās spēkā 2019. gada 1. maijā, SIA 'Elektrum Olimpiskais centrs' atbalsta un veicina godprātīgu trauksmes celšanu par iespējamiem pārkāpumiem gan EOC, gan tajā strādājošo darbinieku un pakalpojumu sniedzēju profesionālajā darbībā, kas var kaitēt sabiedrības interesēm. Šajā sakarā EOC ir izstrādājis iekšējās trauksmes celšanas sistēmu, saskaņā ar kuru tiek noteikta trauksmes cēlēju ziņojumu droša iesniegšanas kārtība, izskatīšana un trauksmes cēlēja aizsardzība EOC.
EOC kontaktpersona trauksmes celšanas jautājumos ir Juriskonsults, tālr.: 67387709, e-pasta adrese: trauksme@olimpiskais.lv

Vingro kopā ar mazuli!

Nodarbības ar mazuli uzlabo vecāku komunikāciju ar bērnu, trenējot spēju nolasīt bērna emocijas un vajadzības. Lai vingrotu, ne vienmēr ir vajadzīgs dārgs aprīkojums vai trenera klātbūtne. Tikpat labi vecāki var izmantot laiku, ko pavada mājās, un veikt pavisam vienkāršus, bet lietderīgus vingrojumus paši, kā arī vingrot kopā ar mazuli. 10 mājās veicamus vingrojumus atradīsiet šeit.

EOC jau gadu strādā saskaņā ar energopārvaldības sertifikātu ISO 50001

SIA Elektrum Olimpiskais centrs pirms gada saņēma starptautisko energopārvaldības sistēmas sertifikātu ISO 50001. Līdz ar sertifikāta saņemšanu, uzņēmumā tika uzsākta sertificētas energopārvaldības sistēmas ieviešana, kas sniedz iespēju efektīvi plānot energoresursu izlietojumu.

Lasīt vairāk

Kā peldēšanos vasarā padarīt drošu bērniem

Kas jāzina un jāņem vērā vecākiem, pieskatot bērnus ūdenstilpņu tuvumā, un kā labāk bērniem iemācīt peldēt, Latvijas radio 1 Ģimenes studijā diskutē Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs, Elektrum Olimpiskais centrs vadītāja Zane Grundiņa-Arāja un peldēšanas treneris Gustavs Zālītis. Ierakstā tēta Toma Užāna pieredze, kurš ved savu mazuli no sešu mēnešu vecuma uz peldētapmācības nodarbībām Olimpiskā sporta centra peldbaseinā.

Lasīt vairāk

Bezmaksas vingrošanas nodarbības māmiņām ar mazuļiem

Rīgas domes Labklājības departamenta īstenotā Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi ietvaros 2019. gadā Olimpiskajā sporta centrā tika nodrošinātas bezmaksas vingrošanas nodarbības jaunajām māmiņām vai tētiem, kuri vēlas būt labā fiziskā formā, taču vienlaikus būt kopā ar mazuli un gūt kopādarbošanās prieku.

Lasīt vairāk

Zināšanas + peldētprasme = droša atpūta pie ūdens

Sākoties vasarai, kampaņas “Zinām. Peldam. Droši” ietvaros vēlreiz atgādinām par drošību pie ūdens. Informatīvi video, kas būtu jānoskatās ikkatram pieejami www.olimpiskais.lv

Lasīt vairāk

Zinām. Peldam. Droši. 2 – otrā sērija

Noskatoties īsu video, ar informāciju un praktiskiem padomiem iesakām iepazīties ikvienam. Informatīvās kampaņas ietvaros Zinām. Peldam. Droši. Elektrum Olimpiskais centrs (EOC) un Latvijas Peldēšanas federācija (LPF) aicina skolās un ģimenēs runāt par drošu un patīkamu atpūtu pie ūdens vasaras sezonā.

Lasīt vairāk

Kas jāievēro, lai peldēšanās nebeigtos traģiski

31.maijā raidījumā 'Kā labāk dzīvot' aktuāla tēma – kā pasargāt sevi un apkārtējos, lai atpūta vasarā būtu droša un patīkama. Olimpiskā sporta centra vadītāja Zane Grundiņa- Arāja un peldbaseinu un peldētapmācības programmas vadītājs Gustavs Zālītis Latvijas radio klausītājiem stāstīja par atbildīgu uzvedību ūdenstilpņu tuvumā.

Lasīt vairāk

Caur bērniem izglītot arī vecākus

Radio SWH ētera viesis Olimpiskā sporta centra valdes vadītāja Zane Grundiņa-Arāja. Sarunā ar Andri Freidenfeldu par sabiedrības ne-prasmi peldēt un peldētprasmes nepieciešamību kā dzīvību saglabājošu prasmi, kā arī nepieciešamību pēc zināšanām par drošu atpūtu pie ūdens.

Lasīt vairāk

Praktiski padomi drošiem ūdenspriekiem

Lai justos patīkami ūdens tuvumā, ir svarīgi zināt praktiskus padomus, lai pasargātu sevi un citus.
Lasīt vairāk

Lūdzu, nenoslīksti! Latvijā peldēt prot mazāk nekā trešdaļa iedzīvotāju

Pārgalvīga rīcība un neziņa kā uzvesties pie ūdens – iemesli skumjajai statistikai. Kā uzlabot situāciju? Ekspertu viedokļi un citu valstu pieredze.
Lasīt vairāk

Sacensības PELDI DROŠI VASARĀ noslēgušās

12. maijā norisinājās pirmās atklātās peldēšanas sacensības, kurās piedalīties un pārbaudīt spēkus varēja ikviens jaunais peldētājs. Kopā sacensībās piedalījās 124 dažādu peldētapmācību programmu, sporta skolu un klubu audzēkņi.

Lasīt vairāk

Vasaras nometnes, bezmaksas peldētapmācība un sacensības bērniem

RADIO SWH rīta raidījumā TIK TIK TIK Kaspara Breidaka un Santas Dejus saruna ar Gustavu Zālīti par peldēšanu – bezmaksas nodarbībām, vasaras nometnēm un sacensībām 12. maijā.

Lasīt vairāk

Bezmaksas peldētapmācības nodarbības iesācējiem

Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi! ietvaros 2019. gadā Elektrum Olimpiskais centrā tika nodrošināts bezmaksas peldētapmācības nodarbību pamatkurss bērniem bez iemaņām peldēšanā vecumā no 10 līdz 14 gadiem. Nodarbības notika 30 grupām, katrā no tā pa 12 bērniem, tādējādi iespēja apmeklēt šā projekta nodarbības bija kopumā 360 bērniem.

Lasīt vairāk

Vasaras dienas nometne bērniem – PELDAM KOPĀ VASARĀ!

Vasaras 5 dienu nometne bērniem no 7 līdz 18 gadiem – PELDAM KOPĀ VASARĀ! Nometnes mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus dažādās sportiskās aktivitātēs, attīstīt un pilnveidot peldētprasmi un interesi par veselīgu dzīvesveidu, drošas atpūtas pamatiem pie ūdens.

Lasīt vairāk

Kā ar nodarbībām ūdenī iegūt labu fizisko formu

RADIO SWH brīvdienu rītā Artura Krūzkopa saruna ar Gustavu Zālīti par to kā ar nodarbībām ūdenī iegūt labu fizisko formu, kā cīnīties ar depresiju un sakārtot nervu sistēmu.

Skatīties video interviju

Labs treniņš un pieklājība peldbaseinā

Kas ir labs treniņš un kā pareizi uzvesties peldbaseinā RADIO SWH+ ēterā stāsta Olimpiskā sporta centra peldēšanas treneris Oļegs Osipovs.

Skatīties video interviju

Laipni lūgti interneta veikalā olimpiskais.lv

Pērkot mājas lapā, abonementi 10% lētāk. Interneta veikalā piedāvājam iegādāties vienreizējos apmeklējumus un abonementus Lielā peldbaseina, Spēka zāles un grupu nodarbībām. Autostāvvietas abonementi, peldētapmācības grupu apmeklējumi un abonementi, kā arī individuālās nodarbības pagaidām aizvien iegādājamas pie mums EOC Klientu apkalpošanas centrā.

Lasīt vairāk

JĀIEGULDA BĒRNU PELDĒTPRASMĒ UN ZINĀŠANĀS PAR DROŠĪBU PIE ŪDENS

Lai sabiedrībā un valstiskā līmenī aktualizētu bēdīgo statistiku noslīkušo cilvēku skaita ziņā, 8. februārī dažādu institūciju, dienestu, pašvaldību un uzņēmumu pārstāvji tikās un apsprieda iespējamos iemeslus un preventīvos pasākumus situācijas uzlabošanai. Diskusijas (pilns video ieraksts) laikā tika kliedēti mīti, kas valda sabiedrībā un traucē pievērsties ūdens drošības jautājumam.

Tēmas atspoguļojums medijos:
TVNET.LV: Latvijas iedzīvotāji - sliktākie peldētāji Eiropā: slīcēju glābšana pašu slīcēju rokās
EOC vadītājas Zanes Grundiņas-Arājas intervija Radio SWH ēterā 9.02.2019.(audio ieraksts)
NRA.LV: Beidzot sāk runāt par slīcēju glābšanu

Lasīt vairāk

Gunta Baško un Mairis Briedis izaicina – VARI VAIRĀK!

Līdz 16. janvārim visi interesenti varēja piedalīties “Spēka maratonā 2019” un balvā iegūt 6 mēnešu abonementu treniņiem Spēka zālē. Motivācijai un piemēram izcilā basketboliste Gunta Baško lēcienos ar lecamauklu un viens no pasaules labākajiem bokseriem Mairis Briedis pievelkoties pie stieņa ir uzrādījuši teicamus rezultātu, ko spēcīgākie maratona dalībnieki ir uzlabojuši.

Apbalvoti tiek labāko rezultātu ieguvēji sieviešu un vīriešu konkurencē divos vingrinājumos – lēcieni ar lecamauklu uz vietas vienu minūti un klasiskajā pievilkšanās pie stieņa:

Aleksandra – 181 lēcieni ar lecamauklu
Gregors – 173 lēcieni ar lecamauklu
Evita izpildītas – 12 pievilkšanās pie stieņa
Rolands izpildītas – 27 pievilkšanās pie stieņa

Ar uzvarētājiem sazināsimies personiski. Maratona noteikumi plašāk atrodami sacensību nolikumā.

Vecā parauga aproces varēja nodot līdz 2018. gada 30.decembrim

Saskaņā ar Iekšējās kārtības noteikumiem vecā parauga elektroniskās aproces, kas saņemtas līdz 2018. gada 23. janvārim varēja atgriezt, saņemot atpakaļ iemaksāto drošības naudu līdz 2018. gada 30.decembrim.

Labākie peldētāji noskaidroti!

9. decembrī norisinājās tradicionālās peldēšanas sacensībās bērniem Ziemas izaicinājums 2018. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 5 gadiem līdz 18 gadiem, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Olimpiskā sporta centra Lielajā un Mazajos peldbaseinos.
Sacensību rezultāti un emocijas fotoreportāžās – spraiga konkurence Lielajā peldbaseinā un prieka mirkļi par pirmo startu Mazajā peldbaseinā

Lasīt vairāk

Ūdens aerobika ir piemērota visiem

Par ūdens aerobikas plusiem, tās daudzveidību un piemērotību ikvienam LR4 raidījumā Без рецепта stāsta peldēšanas un ūdens aerobikas trenere Olga Abduļina.

Lasīt vairāk

Kādu labumu mazuļa attīstībai dod nodarbības baseinā?

Peldēšanas treneris Gustavs Zālītis TV raidījumā Māmiņu klubs skaidro kādi ieguvumi mazuļa attīstībai ir apmeklējot nodarbības peldbaseinā.
Nodarbību laiki mazuļiem no 6 mēnešiem līdz 1 gadam pie peldēšanas treneres Sinittas Murnieces

Lasīt vairāk

Peldētprasme: iespējas to apgūt un cilvēku vēlme to apgūt

Latvijas Radio 1 raidījumā Piespēle Olimpiskā sporta centra valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja, Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs un Jūrmalas sporta skolas pārstāvis Aleksejs Ļeonovs diskusijā par peldētprasmes nepieciešamību kā dzīvību saglabājošu prasmi.

Klausīties raidījumu