Cart0Item(s)

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ziņas

Vingro kopā ar mazuli!

Nodarbības ar mazuli uzlabo vecāku komunikāciju ar bērnu, trenējot spēju nolasīt bērna emocijas un vajadzības. Lai vingrotu, ne vienmēr ir vajadzīgs dārgs aprīkojums vai trenera klātbūtne. Tikpat labi vecāki var izmantot laiku, ko pavada mājās, un veikt pavisam vienkāršus, bet lietderīgus vingrojumus paši, kā arī vingrot kopā ar mazuli. 10 mājās veicamus vingrojumus atradīsiet šeit.

Vasarā peldi un relaksējies Atpūtas zonā

Informējam, ka no sestdienas 6. jūlija līdz 31. augustam apmeklētājiem būs pieejamas tikai ĢIMEŅU/UNISEX ģērbtuves. Ģimeņu/Unisex ģērbtuvēs garantēts 100% privātums, jo pārģērbšanās un mazgāšanās dušā ir individuālās un slēdzamās kabīnēs.

Ielūkojies Ģimeņu/Unisex ģērbtuvēs un Atpūtas zonas foto galerijā

OSC jau gadu strādā saskaņā ar energopārvaldības sertifikātu ISO 50001

SIA Olimpiskais sporta centrs pirms gada saņēma starptautisko energopārvaldības sistēmas sertifikātu ISO 50001. Līdz ar sertifikāta saņemšanu, uzņēmumā tika uzsākta sertificētas energopārvaldības sistēmas ieviešana, kas sniedz iespēju efektīvi plānot energoresursu izlietojumu.

Lasīt vairāk

Kā peldēšanos vasarā padarīt drošu bērniem

Kas jāzina un jāņem vērā vecākiem, pieskatot bērnus ūdenstilpņu tuvumā, un kā labāk bērniem iemācīt peldēt, Latvijas radio 1 Ģimenes studijā diskutē Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs, Olimpiskais sporta centrs vadītāja Zane Grundiņa-Arāja un peldēšanas treneris Gustavs Zālītis. Ierakstā tēta Toma Užāna pieredze, kurš ved savu mazuli no sešu mēnešu vecuma uz peldētapmācības nodarbībām Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinā.

Lasīt vairāk

1. jūlijā sākas bezmaksas vingrošanas nodarbības māmiņām ar mazuļiem

Izsludināta pieteikšanās uz bezmaksas vingrošanu jaunajām māmiņām vai tētiem, kuri vēlas būt labā fiziskā formā, taču vienlaikus būt kopā ar mazuli un gūt kopādarbošanās prieku. Pateicoties Rīgas domes Labklājības departamenta īstenotajam Eiropas Sociālā fonda projektam “Mēs par veselīgu Rīgu!” viens vecāks kopā ar mazuli var apmeklēt 8 bezmaksas nodarbības.

Lasīt vairāk

Zināšanas + peldētprasme = droša atpūta pie ūdens

Sākoties vasarai, kampaņas “Zinām. Peldam. Droši” ietvaros vēlreiz atgādinām par drošību pie ūdens. Informatīvi video, kas būtu jānoskatās ikkatram pieejami www.olimpiskais.lv

Lasīt vairāk

Zinām. Peldam. Droši. 2 – otrā sērija

Noskatoties īsu video, ar informāciju un praktiskiem padomiem iesakām iepazīties ikvienam. Informatīvās kampaņas ietvaros Zinām. Peldam. Droši. Elektrum Olimpiskais centrs (EOC) un Latvijas Peldēšanas federācija (LPF) aicina skolās un ģimenēs runāt par drošu un patīkamu atpūtu pie ūdens vasaras sezonā.

Lasīt vairāk

Kas jāievēro, lai peldēšanās nebeigtos traģiski

31.maijā raidījumā 'Kā labāk dzīvot' aktuāla tēma – kā pasargāt sevi un apkārtējos, lai atpūta vasarā būtu droša un patīkama. Elektrum Olimpiskā centra vadītāja Zane Grundiņa- Arāja un peldbaseinu un peldētapmācības programmas vadītājs Gustavs Zālītis Latvijas radio klausītājiem stāstīja par atbildīgu uzvedību ūdenstilpņu tuvumā.

Lasīt vairāk

Caur bērniem izglītot arī vecākus

Radio SWH ētera viesis Elektrum Olimpiskā centra valdes vadītāja Zane Grundiņa-Arāja. Sarunā ar Andri Freidenfeldu par sabiedrības ne-prasmi peldēt un peldētprasmes nepieciešamību kā dzīvību saglabājošu prasmi, kā arī nepieciešamību pēc zināšanām par drošu atpūtu pie ūdens.

Lasīt vairāk

Praktiski padomi drošiem ūdenspriekiem

Lai justos patīkami ūdens tuvumā, ir svarīgi zināt praktiskus padomus, lai pasargātu sevi un citus.
Lasīt vairāk

Lūdzu, nenoslīksti! Latvijā peldēt prot mazāk nekā trešdaļa iedzīvotāju

Pārgalvīga rīcība un neziņa kā uzvesties pie ūdens – iemesli skumjajai statistikai. Kā uzlabot situāciju? Ekspertu viedokļi un citu valstu pieredze.
Lasīt vairāk

PELDĒTAPMĀCĪBAS NODARBĪBAS BĒRNIEM JŪNIJĀ

AKTUĀLI! Jauns grafiks jūnijā mazuļu un bērnu peldētpamācības nodarbībām Lielajā un Mazajos peldbaseinos.

Lasīt vairāk

GRUPU NODARBĪBAS JŪNIJĀ

Ieskaties! Jūnijā jauns grupu nodarbību pieaugušajiem grafiks. Ūdens aerobika, TRX SLIM, JOGA, BODY TONING, DANCE FITNESS, nodarbības grūtniecēm un jaunajām māmiņām u.c. peldbaseinos un Vingruma zālē

Lasīt vairāk

Sacensības PELDI DROŠI VASARĀ noslēgušās

12. maijā norisinājās pirmās atklātās peldēšanas sacensības, kurās piedalīties un pārbaudīt spēkus varēja ikviens jaunais peldētājs. Kopā sacensībās piedalījās 124 dažādu peldētapmācību programmu, sporta skolu un klubu audzēkņi.

Lasīt vairāk

Vasaras nometnes, bezmaksas peldētapmācība un sacensības bērniem

RADIO SWH rīta raidījumā TIK TIK TIK Kaspara Breidaka un Santas Dejus saruna ar Gustavu Zālīti par peldēšanu – bezmaksas nodarbībām, vasaras nometnēm un sacensībām 12. maijā.

Lasīt vairāk

Droša atrašanās uz ūdens – peldētapmācības pamatkurss iesācējiem

Izsludināta pieteikšanās bērniem bez iemaņām peldēšanā vecumā no 10 līdz 14 gadiem uz 12 bezmaksas peldētapmācības nodarbību pamatkursu iesācējiem. Nodarbību cikls Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinā sāksies 29. aprīlī Rīgas domes Labklājības departamenta projekta Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi! ietvaros.

Lasīt vairāk

Vasaras dienas nometne bērniem – PELDAM KOPĀ VASARĀ!

Vasaras 5 dienu nometne bērniem no 7 līdz 18 gadiem – PELDAM KOPĀ VASARĀ! Nometnes mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus dažādās sportiskās aktivitātēs, attīstīt un pilnveidot peldētprasmi un interesi par veselīgu dzīvesveidu, drošas atpūtas pamatiem pie ūdens.

Lasīt vairāk

Atklātās sacensības peldēšanā 'Peldi droši vasarā 2019'

12.maijā norisināsies tradicionālās pavasara peldēšanas sacensības bērniem. Šoreiz sacensībās piedalīsies bērni vecumā no 6 līdz 18 gadiem, gan tie, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Elektrum Olimpiskajā centrā, gan uzaicinātie sporta skolu un klubu audzēkņi ar specializāciju peldēšanā, gan jebkurš interesents. Sacensību dalībnieki tiks iedalīti savām prasmēm atbilstošās vecuma grupās.

Lasīt vairāk

Kā ar nodarbībām ūdenī iegūt labu fizisko formu

RADIO SWH brīvdienu rītā Artura Krūzkopa saruna ar Gustavu Zālīti par to kā ar nodarbībām ūdenī iegūt labu fizisko formu, kā cīnīties ar depresiju un sakārtot nervu sistēmu.

Skatīties video interviju

Labs treniņš un pieklājība peldbaseinā

Kas ir labs treniņš un kā pareizi uzvesties peldbaseinā RADIO SWH+ ēterā stāsta Elektrum Olimpiskā centra peldēšanas treneris Oļegs Osipovs.

Skatīties video interviju

Laipni lūgti interneta veikalā olimpiskais.lv

Pērkot mājas lapā, abonementi 10% lētāk. Interneta veikalā piedāvājam iegādāties vienreizējos apmeklējumus un abonementus Lielā peldbaseina, Spēka zāles un grupu nodarbībām. Autostāvvietas abonementi, peldētapmācības grupu apmeklējumi un abonementi, kā arī individuālās nodarbības pagaidām aizvien iegādājamas pie mums EOC Klientu apkalpošanas centrā.

Lasīt vairāk

JĀIEGULDA BĒRNU PELDĒTPRASMĒ UN ZINĀŠANĀS PAR DROŠĪBU PIE ŪDENS

Lai sabiedrībā un valstiskā līmenī aktualizētu bēdīgo statistiku noslīkušo cilvēku skaita ziņā, 8. februārī dažādu institūciju, dienestu, pašvaldību un uzņēmumu pārstāvji tikās un apsprieda iespējamos iemeslus un preventīvos pasākumus situācijas uzlabošanai. Diskusijas (pilns video ieraksts) laikā tika kliedēti mīti, kas valda sabiedrībā un traucē pievērsties ūdens drošības jautājumam.

Tēmas atspoguļojums medijos:
TVNET.LV: Latvijas iedzīvotāji - sliktākie peldētāji Eiropā: slīcēju glābšana pašu slīcēju rokās
EOC vadītājas Zanes Grundiņas-Arājas intervija Radio SWH ēterā 9.02.2019.(audio ieraksts)
NRA.LV: Beidzot sāk runāt par slīcēju glābšanu

Lasīt vairāk

Gunta Baško un Mairis Briedis izaicina – VARI VAIRĀK!

Līdz 16. janvārim visi interesenti varēja piedalīties “Spēka maratonā 2019” un balvā iegūt 6 mēnešu abonementu treniņiem Spēka zālē. Motivācijai un piemēram izcilā basketboliste Gunta Baško lēcienos ar lecamauklu un viens no pasaules labākajiem bokseriem Mairis Briedis pievelkoties pie stieņa ir uzrādījuši teicamus rezultātu, ko spēcīgākie maratona dalībnieki ir uzlabojuši.

Apbalvoti tiek labāko rezultātu ieguvēji sieviešu un vīriešu konkurencē divos vingrinājumos – lēcieni ar lecamauklu uz vietas vienu minūti un klasiskajā pievilkšanās pie stieņa:

Aleksandra – 181 lēcieni ar lecamauklu
Gregors – 173 lēcieni ar lecamauklu
Evita izpildītas – 12 pievilkšanās pie stieņa
Rolands izpildītas – 27 pievilkšanās pie stieņa

Ar uzvarētājiem sazināsimies personiski. Maratona noteikumi plašāk atrodami sacensību nolikumā.

Vecā parauga aproces varēja nodot līdz 2018. gada 30.decembrim

Saskaņā ar Iekšējās kārtības noteikumiem vecā parauga elektroniskās aproces, kas saņemtas līdz 2018. gada 23. janvārim varēja atgriezt, saņemot atpakaļ iemaksāto drošības naudu līdz 2018. gada 30.decembrim.

Labākie peldētāji noskaidroti!

9. decembrī norisinājās tradicionālās peldēšanas sacensībās bērniem Ziemas izaicinājums 2018. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 5 gadiem līdz 18 gadiem, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Elektrum Olimpiskā centra Lielajā un Mazajos peldbaseinos.
Sacensību rezultāti un emocijas fotoreportāžās – spraiga konkurence Lielajā peldbaseinā un prieka mirkļi par pirmo startu Mazajā peldbaseinā

Lasīt vairāk

Ūdens aerobika ir piemērota visiem

Par ūdens aerobikas plusiem, tās daudzveidību un piemērotību ikvienam LR4 raidījumā Без рецепта stāsta peldēšanas un ūdens aerobikas trenere Olga Abduļina.

Lasīt vairāk

Kādu labumu mazuļa attīstībai dod nodarbības baseinā?

Peldēšanas treneris Gustavs Zālītis TV raidījumā Māmiņu klubs skaidro kādi ieguvumi mazuļa attīstībai ir apmeklējot nodarbības peldbaseinā.
Nodarbību laiki mazuļiem no 6 mēnešiem līdz 1 gadam pie peldēšanas treneres Sinittas Murnieces

Lasīt vairāk

Peldētprasme: iespējas to apgūt un cilvēku vēlme to apgūt

Latvijas Radio 1 raidījumā Piespēle Elektrum Olimpiskā centra valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja, Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs un Jūrmalas sporta skolas pārstāvis Aleksejs Ļeonovs diskusijā par peldētprasmes nepieciešamību kā dzīvību saglabājošu prasmi.

Klausīties raidījumu