Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Aprīlī vēl vairāk bezmaksas vingrošanas grūtniecēm

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm tiešsaistē ZOOM turpmāk piecas reizes nedēļā – pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās plkst. 11.00 un otrdienās plkst. 18.00.
Nodarbībā var piedalīties jebkurš interesents ar ieslēgtu kameru un sava ZOOM lietotājvārda ailē ierakstītu pilnu savu vārdu un uzvārdu.

Pieslēgšanās links: https://ieej.lv/EOC_vingrosana

 

Kamēr vingrot klātienē nav atļauts, topošajām māmiņām iespēja uzlabot savu fizisko formu vingrošanas nodarbībās ON-LINE. Vingrošanas nodarbības grūtniecēm ir zemas intensitātes slodzes nodarbības. Tajās iekļauti elpošanas, stiepšanās, relaksācijas un muskuļu stiprināšanas vingrinājumi, īpašu uzmanību pievēršot iegurņa un muguras lejasdaļas stabilitātei un mobilitātei. Nodarbība piemērota grūtniecēm no 12. grūtniecības nedēļas ar uzraugošā ārsta atļauju.

 

Nodarbības vada sertificētas “ProMed sporta medicīna” fizioterapeites:

  • pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās plkst. 11.00 – Liene Dauberga;
  • otrdienās plkst. 18.00 un trešdienās plkst. 11.00 – Maija Ālīte.

 

Lai piedalītos nodarbībā, obligāti jāieslēdz video kamera, lai trenere var redzēt un nepieciešamības gadījumā palabot jūsu vingrošanu. Video kameru trenere lūdz turēt ieslēgtu visu nodarbības laiku.

 

Noteikumi dalībai bezmaksas ON-LINE nodarbībā:

  • ar sava ZOOM lietotājvārda ailē ierakstītu pilnu savu vārdu un uzvārdu. Ja ielogojoties nav norādīts pilns vārds un uzvārds, tad to var labot sadaļā “Participants” pretī savam vārdam izvēloties sadaļu “More” un tad labot vārdu sadaļā “Rename”;
  • visas nodarbības laikā ar ieslēgtu video kameru;
  • vingrinājumus izpilde apzinoties savu spēju līmeni;
  • ZOOM nodarbību ID: 844 3261 9445, parole: 677160.

 

Papildu informācija – 67387710 un facebook.com/olimpiskais

 

Šie dalības noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!" prasībām, lai tiktu nodrošināta bezmaksas pakalpojuma “Vingrošanas nodarbības grūtniecēm” norise tiešsaistē.


Šo un citu nodarbību ieraksti pieejami sadaļā nodarbības.

Nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta Eiropas Sociālā fonda projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros.


Atgādinām - grupu nodarbības klātienē līdz ierobežojumu atcelšanai nenotiek.