Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Komforts vecākiem, labsajūta mazuļiem!

Sagatavošanās peldēšanas nodarbībai ir tikpat svarīga kā pati nodarbība. Vecākiem ar maziem bērniem piemērota vide mazina stresu un ir garants labam noskaņojumam. Elektrum Olimpiskajā centrā ir īpaši piedomāts, lai arī ārpus peldbaseiniem mazuļiem un jaunajiem vecākiem būtu ērti un droši apstākļi.

Ar ratiem līdz peldbaseinam

Peldbaseinu komplekss ir ērti sasniedzams ar bērnu ratiem. Klientu apkalpošanas centrā (KAC) tos pieskatīs personāls. Ratus apmeklējuma laikā var atstāt šim nolūkam paredzētā vietā — meklē norādi uz grīdas!


Ratiņu novietne Klientu apkalpošanas centra zonā

Ģērbtuve visiem

Ģimeņu jeb UNISEX ģērbtuve ļauj visiem ģimenes locekļiem ģērbties kopā. Pārģērbšanās un dušas kabīnes ir slēdzamas. Šajā ģērbtuvē pieejamas arī īpaši izveidotas kabīnes, kurās māmiņa var netraucēti pabarot savu mazuli. Pašiem mazākajiem noderēs pārvietojamie krēsliņi ar aizsprādzējamām siksnām mazuļa drošībai — īpaši noderīgi tiem vecākiem, kuri ieradušies tikai divatā ar mazuli. Kamēr mazulis krēsliņā, tikmēr māmiņa vai tētis var pārģērbties. Pieejami arī pārtinamie galdi.


UNISEX ģērbtuve visai ģimenei


Labierīcības UNISEX ģērbtuvē


Pārģērbšanās kabīnes UNISEX ģērbtuvē


Kabīne mazuļa pabarošanai UNISEX ģērbtuvē


Pārtinamais galdiņš UNISEX ģērbtuvē


Pārnēsājams krēsliņš mazuļiem

Svarīgi atcerēties, ka otrs vecāks kā pavadošā persona bez papildu maksas var doties līdzi ģērbtuvēs, kā arī vērot nodarbību no malas.

UNISEX ģērbtuvē pieejama plašāka dušas telpa, kur klausuli iespējams paņemt rokā, lai varētu ērtāk nomazgāties, pat ja mazulis grib palikt māmiņas vai tēta rokās.

Duša ar noņemamu klausuli UNISEX ģērbtuvē

KAC — vieta, kur laiku neskaita

Apmeklējuma laiks Klientu apkalpošanas centra zonā netiek uzskaitīts, tādēļ ūdenspriekus Atpūtas zonā vai peldbaseinos var baudīt līdz pēdējai minūtei.

Pēc nodarbības vai peldbaseinu apmeklējuma matus var žāvēt telpā blakus garderobei. Mazuli var ielikt savos ratos, kamēr māmiņa fēno matus un sagatavojas promiešanai.

Lielākiem bērniem Klientu apkalpošanas centrs ir droša zona, kur pēc nodarbības sagaidīt vecākus vai uzkavēties pirms nodarbības. Pie kafejnīcas galdiņiem iespējams izpildīt mājas darbus, iegādāties tēju, piena kokteili vai kakao un apēst līdzpaņemto maizīti.

Turpat blakus atradīsiet arī dzeramā ūdens aparātu, kurā bez maksas uzpildīt savu līdzpaņemto pudeli.

Kafejnīcas zonā lielākus bērnus uz brīdi izklaidēs Elektrum pārvietojamais rotaļu stends. Kamēr mazais darbojas ar to, vecāki var pagūt izbaudīt tasi dzēriena. Ja pienācis maltītes laiks, turpat atradīsiet barošanas krēsliņu.


Vieta nesteidzīgai atpūtai Klientu apkalpošanas centra zonā 

Venden ūdens uzpildes aparāts Klientu apkalpošanas centra zonā
Venden ūdens uzpildes aparāts Klientu apkalpošanas centra zonā


Elektrum pārvietojamais rotaļu stends

Laiks nodarbībām!

Mazuļiem patiks plunčāties Rotaļupē un arī Mazajos peldbaseinos, kur ūdens temperatūra ir 30–31°C robežās, taču tajos notiek arī peldētapmācības nodarbības mazuļiem no 6 mēnešu vecuma. Viens no ieguvumiem, ko peldētapmācība sniedz gan mazuļiem, gan vecākiem, ir kopā pavadītais laiks. Noskatieties arī  video ar ieskatu nodarbībā.


Rotaļupe


Mazie peldbaseini, kur notiek peldētapmācības nodarbības mazākajiem


Dzimšanas dienu ballīšu zāle pie Rotaļupes

Vingruma zālē notiek MOM & BABY nodarbības, kuras māmiņa var apmeklēt kopā ar mazuli. Nodarbību starplaikos iesakām veikt vingrinājumus — gan divatā ar mazuli, gan trijatā ar mazuļa tēti. Ja mazulis vēl tikai gaidāms, topošajai māmiņai iesakām apmeklēt ūdens aerobiku grūtniecēm.


MOM & BABY nodarbība


Aerobika ūdenī grūtniecēm