Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kontakti

Adminstrācijas kontakti

Klientu apkalpošanas centrs

Rimi Olimpiskais centrs klientu apkalpošanas centrs

tālrunis: +371 67387710
e-pasts: info@olimpiskais.lv


Darba laiks

No 21 oktobra uz laiku līdz noteikto ierobežojumu atcelšanai “Rimi Olimpiskais centrs” apmeklētājiem SLĒGTS.

Administrācija

Elīza Liepājniece

Biroja administratore

birojs@olimpiskais.lv

+371 67387714

Agnese Ančupāne

Projektu vadītāja

projekti@olimpiskais.lv

+371 67387714

Kristiāna Kurcenbauma

Klientu apkalpošanas centra vadītāja

kristiana@olimpiskais.lv

+371 29116664

Rimi olimpiskais sporta centrs finansu un administrativas dalas vaditaja Inga Zobena

Inga Zobena

Finanšu un administratīvās daļas vadītāja

inga@olimpiskais.lv

+371 67387718

Eduards Šļaukstiņš

Sporta zāļu organizācijas daļas vadītājs

eduards@olimpiskais.lv

+371 67388480

Rimi olimpiskais sporta centrs peldbaseinu atputas dalas vaditaja Zane Vizule

Zane Vizule

Peldbaseinu un atpūtas daļas vadītāja

zane.vizule@olimpiskais.lv

+371 67387719

Linda Puja

Personāla vadītāja

linda@olimpiskais.lv

+371 67387708

Pēteris Grundiņš

Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītājs

peteris@olimpiskais.lv

+371 67387715

Renāte Franke

Komunikācijas un attīstības daļas vadītāja

renate.franke@olimpiskais.lv

+371 26232823

Daina Purviņa

Galvenā grāmatvede

daina@olimpiskais.lv

+371 67387718

Agnese Rūtena

Grāmatvede

agnese.r@olimpiskais.lv

+371 67387710

Inese Vāverāne

Juriste

inese.v@olimpiskais.lv

+371 67387709

Juris Vidzups

Namu pārzinis

juris@olimpiskais.lv

+371 67388482

Jānis Rūtens

IT speciālists

janis@olimpiskais.lv

+371 67387710

Zane Gemze

Valdes locekle

zane@olimpiskais.lv

+371 67387714

Rekvizīti

SIA "Olimpiskais sporta centrs”
Adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, Latvija, LV-1013
VRN 40003558463
IBAN: LV88PARX0001396750006
AS ‘’Citadele banka’”, kods: PARXLV22

Rimi Olimpiskā centra informācijas centrs
@: info@olimpiskais.lv
T.: +371 67387710

Peldbaseina informācijas centrs
@: peldbaseins@olimpiskais.lv
T.: +371 67388478