Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Lielais peldbaseins (LB1)

50 m peldbaseins ar skaistāko skatu Rīgā uz Skanstes apkaimes namiem. Apmeklētāju ērtībām un dažādiem peldētprasmes līmeņiem pieejami seši 25 metru peldēšanas celiņi — trīs no tiem ar dziļumu 1,3 m. Visā 50 m garumā peldbaseinā pieejami trīs peldēšanas celiņi. Peldbaseina dziļums seklākajā galā ir 1,3 m, bet dziļākajā — 2,3m. Katram peldēšanas celiņam ir starta paaugstinājuma platforma lēkšanai ūdenī, kā arī tie nodalīti dažādiem peldēšanas tempiem – ātram, mērenam un lēnam.

Peldbaseins tiek izmantots dažādām nodarbībām. Te notiek peldētapmācība bērniem un pieaugušajiem gan dažādu vecumu grupās, gan individuāli. Apmeklētājiem tiek piedāvātas dažādas nodarbības ūdenī — ūdens aerobika, vingrošana ūdenī, SUP FIT — treniņš izmantojot SUP dēļus. Nodarbību grafiku skatīt šeit.

Šis baseins ir vieta, kurā noris treniņi dažādām organizācijām, sporta klubiem un skolām, kā arī tiek rīkotas peldēšanas sacensības. Ir nodrošināta piekļuve cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Peldbaseina ūdens tiek attīrīts ar jaunākās paaudzes filtrācijas sistēmas materiāliem — īpašām stikla granulām, kas būtiski samazina nepieciešamās ķīmijas daudzumu, lai nodrošinātu higiēnas prasības publiskā peldbaseinā.

Foto galerija