Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Mazā peldbaseina apmeklējums | Sestdiena 26.feb. 19.00

Quick Overview

Mazā peldbaseina un Atpūtas zonas apmeklējums vienai personai (pieaugušajam vai bērnam) sestdienās vai svētdienās konkrētā apmeklējuma laikā. Peldējuma laiks 19.00-20.30, ieeja ģērbtuvēs ne ātrāk kā 15 minūtes pirms peldējuma sākuma. Biļešu skaits ierobežots. Iegādātā Ieejas biļete derīga tikai uz konkrēto iegādāto datumu un apmeklējuma laiku.

Brīvam apmeklējumam var tikt nodrošināts vismaz viens Mazais peldbaseins. Abi Mazie peldbaseini ir vienlīdz piemērojami apmeklējumam no bērnu 6 mēnešu vecuma. Ūdens temperatūra - + 30°C, gaisa temperatūra - +32°C, ievērojot Ministru kabineta 28.07.2020. noteikumos nr. 470 “Higiēnas prasības baseina un pirts pakalpojumiem” 15. un 16. punktā noteikto.

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:
Pieaugušajiem no 19 gadiem ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (QR kodu), uzrādot pie ieejas personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte, pensionāra vai autovadītāja apliecība);
Bērniem līdz 11 gadiem ieskaitot – bez sadarbspējīga sertifikāta vai laboratorijas testa, pieaugušo uzraudzībā, kuriem ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;
Personām no 12 līdz 18 gadiem bez sadarbspējīga sertifikāta vai laboratorijas testa.

Kopējais apmeklējuma laiks 120 min. Iekļauts Mazā peldbaseina un Atpūtas zonas (4 pirtis) apmeklējums. Rotaļupe slēgta.

Gadījumos, kad persona neizmanto iegādāto pakalpojumu uz noteiktu nodarbību noteiktā laikā, kam veikusi apmaksu, atteikuma tiesības nav izmantojamas un samaksātā pakalpojuma maksa netiek atmaksāta pamatojoties uz Interneta veikala lietošanas noteikumiem.

Pieejamība: Out of stock

9,00 €

Additional Information

Apmeklējuma veids Vienreizējs apmeklējums
Grupu nodarbības ūdenī
Grupu nodarbības zālē
Autostāvvieta
Lielais peldbaseins
Mazais peldbaseins
Atpūtas zona
Sauna ģērbtuvēs
Apmeklējums ar bērniem
Rotaļupe
Studenta/skolēna atlaide
Pensionāra atlaide
Atlaide cilvēkiem ar invaliditāti