Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

60 min. Badmintona laukuma/korta īre | Svētdiena 29. maijs 19.00

Quick Overview

Badmintona laukuma/korta īre līdz 4 personām sestdienās vai svētdienās konkrētā apmeklējuma laikā ar savu inventāru. Korta īres laiks 19.00-20.00.
Profesionāls badmintona inventārs iznomāšanā nav pieejams, Klientu apkalpošanas centrā pieejamas 4 badmintona raketes un spārnotās bumbiņas.

Kopējais apmeklējuma laiks 90 minūtes. Laiks ģērbtuvēs 15 minūtes pirms un pēc korta īres laika. Atpūtas zonas (4 pirtis) apmeklējums par papildu samaksu – pie izejas Klientu apkalpošanas centrā (maksa par personu 3,00€ par 30 minūtēm, 6,00€ par 60 minūtēm).

APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:
Iegādātā Ieejas biļete derīga tikai uz konkrēto iegādāto datumu un apmeklējuma laiku. Kopējais apmeklējuma laiks 90 min.
Manēžā maiņas sporta apavi obligāti.
Pieaugušajiem ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (QR kodu), uzrādot pie ieejas personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte, pensionāra vai autovadītāja apliecība)
Bērniem līdz 11 gadiem ieskaitot – bez sadarbspējīga sertifikāta vai laboratorijas testa, pieaugušo uzraudzībā, kuriem ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;
Personām no 12 līdz 18 gadiem bez sadarbspējīga sertifikāta vai laboratorijas testa.
Koplietošanas telpās jāievēro 2 m distance un jālieto sejas maska.

Pirms apmeklējuma lūdzam iepazīties ar Epidemioloģiskās drošības noteikumiem Rimi OC apmeklēšanai

Gadījumos, kad persona neizmanto iegādāto pakalpojumu uz noteiktu nodarbību noteiktā laikā, kam veikusi apmaksu, atteikuma tiesības nav izmantojamas un samaksātā pakalpojuma maksa netiek atmaksāta pamatojoties uz Interneta veikala lietošanas noteikumiem.

Pieejamība: Ir noliktavā

12,00 €

Additional Information

Apmeklējuma veids Vienreizējs apmeklējums
Grupu nodarbības ūdenī
Grupu nodarbības zālē
Autostāvvieta
Lielais peldbaseins
Mazais peldbaseins
Atpūtas zona
Sauna ģērbtuvēs
Apmeklējums ar bērniem
Rotaļupe
Studenta/skolēna atlaide
Pensionāra atlaide
Atlaide cilvēkiem ar invaliditāti