Product was successfully added to your shopping cart.

Lielā peldbaseina abonements 11 mēnešiem | 150 min.

Quick Overview

Lielā peldbaseina un Atpūtas zonas (4 pirtis) apmeklējumi jebkurā laikā. Kopējais apmeklējuma laiks 150 min. Abonements izmantojams ne biežāk kā 1 reizi dienā.


APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI:
* Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 662 apmeklējums personām, kurām ir:
COVID19 vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai (no 12 gadiem) ir noslēgts vakcinācijas cikls
vai
COVID19 pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ( ir pārslimojusi Covid-19 infekciju.


Bērniem līdz 11 gadu vecumam apmeklējums uzrādot skolā veiktu negatīvu Covid-19 testu (bērnudārza audzēkņiem tests nav nepieciešams).


* Ieeja RIMI OC no Vesetas ielas puses – GALVENĀS IEEJAS, uzrādot pirkuma apliecinājumu (QR kodu), Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (QR kodu) un personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte vai skolēna apliecība).


* Koplietošanas telpās jāievēro 2 m distance un jālieto sejas maska.


* Pirms apmeklējuma lūdzam iepazīties ar Epidemioloģiskās drošības noteikumiem OSC apmeklēšanai


Iegādājoties pakalpojumu klients apliecina:  1. ka ir informēts, ka abonements jāaktivizē 7 kalendāro dienu laikā no tā iegādes brīža. Derīguma termiņš 330 kalendārās dienas no aktivizēšanas brīža. Neizmantotie laika abonementi/apmeklējumi netiek pagarināti un/vai kompensēti slimības un/vai citu iemeslu dēļ;

  2. ka ir informēts, ka pakalpojuma izmantošana tiek nodrošināta atbilstoši aktuālajos Latvijas Republikas normatīvajos aktos Covid-19 infekcijas izplatības un seku pārvarēšanas jomā noteiktām prasībām un ierobežojumiem un OSC ir tiesīgs grozīt pakalpojuma izmantošanas noteikumus atbilstoši izmaiņām aktuālajos Latvijas Republikas normatīvajos aktos Covid-19 infekcijas izplatības un seku pārvarēšanas jomā;

  3. ka piekrīt turpināt izmantot pakalpojumus uz jauniem noteikumiem, kas noteikti atbilstoši izmaiņām aktuālajos Latvijas Republikas normatīvajos aktos Covid-19 infekcijas izplatības un seku pārvarēšanas jomā.

Pieejamība: Ir noliktavā

640,00 €

576,00 €

Cena kopā: 0,00 €

Lielā peldbaseina abonements 11 mēnešiem | 150 min.   +576,00 €

* Obilgāti aizpildāmie lauki

Cena kopā: 0,00 €