Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

2019. gada 12. maijā Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās pirmās atklātās peldēšanas sacensības, kurās piedalīties un pārbaudīt spēkus varēja ikviens jaunais peldētājs, ne tikai tie, kuri ikdienā trenējas peldēšanas sportā. Kopā sacensībās piedalījās 124 dažādu peldētapmācību programmu, sporta skolu un klubu audzēkņi no BJSS Rīdzene, BJSS Ādaži, Ķīpsalas peldēšanas klubs, Elektrum Olimpiskais centrs u.c.
Uz starta dalītās, savām prasmēm atbilstošās vecuma grupās izgāja bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 18 gadiem gan bez profesionālās ievirzes peldēšanā, gan sporta skolu vai klubu audzēkņi, kuri ikdienā trenējas peldēšanas sportā.
Šajās sacensībās norisinājās peldējumi arī divās jaunās distancēs — 100m peldējumā brīvajā stilā un 200m kompleksajā peldējumā —, kuros startēja profesionālās ievirzes peldēšanas sporta programmu audzēkņi.
Salīdzinājumā ar sacensībām pirms Ziemassvētkiem, kurās piedalījās vien 6 bērni vecumā no 6 līdz 8 gadiem, šoreiz 50 m distanci veica 28 mazie peldētāji.
Apsveicam visus ar veiksmīgu finišu!

SACENSĪBU REZULTĀTI:
50m brīvais stils meitenes (pdf)
50m brīvais stils zēni (pdf)
50m uz muguras meitenes un zēni (pdf)
50m brass, tauriņstils meitenes un zēni (pdf)
SPORTA SKOLU VAI KLUBU AUDZĒKŅI ar specializāciju peldēšanā rezultāti (pdf)

FOTO GALERIJA


Sacensību mirkļi un emocijas – video reportāžā

Sacensības rīkoja biedrība “Peldēt droši” sadarbībā ar Elektrum Olimpisko centru un ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta līdzfinansējumu. Paldies atbalstītājiem VENDEN, SPEEDO, VEIKALS FANS.LV, NATURE GIFT, SĒKLU MUSS!