Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Speciālie noteikumi RIMI OLIMPISKĀ CENTRA apmeklējumam Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai (no 2021. gada 15. novembra).

 1. Rimi Olimpiskā centra (Rimi OC) Speciālie noteikumi ir saskaņā ar 2021. gada 28. septembra Ministru kabineta noteikumiem nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” un 2021. gada 9. oktobrī rīkojumu Nr. 720.
 2. Speciālie noteikumi ir OSC Iekšējās kārtības noteikumu pielikums un tā neatņemama sastāvdaļa.
 3. Speciālo noteikumu ievērošana ir saistoša ikvienai personai, kura apmeklē Rimi OC.
 4. Rimi OC strādā epidemioloģiski drošajā “Zaļajā” režīmā. Ieeja gan personālam, gan apmeklētājiem tikai ar  Covid-19 digitālais vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 Noteikumi Rimi OC apmeklēšanai:

 1. ieeja “Rimi Olimpiskajā centrā” caur galveno ieeju, personām no 12 gadu vecuma uzrādot Covid-19 sadarbspējīgu sertifikātu – vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte, skolēna apliecība)
 2. koplietošanas telpās jāievēro 2 m distance un jālieto sejas maska;
 3. skolēniem līdz 11 gadu vecumam, apmeklējot bērnu peldētapmācības nodarbības Mazajā peldbaseinā, uzrādot izglītības iestādē veiktu negatīvu testa QR kodu;
 4. bērnudārzu audzēkņiem, apmeklējot bērnu peldētapmācības nodarbības Mazajā peldbaseinā, tests nav nepieciešams;
 1. nodarbību norises telpā treniņu procesā neiesaistītas personas (vecāki) atrasties nedrīkst. Pilngadīga persona nodarbības laikā var uzturēties un gaidīt Klientu apkalpošanas centrā, kafejnīcā vai ārpus Rimi OC;
 2. pirms apmeklējuma jāaizpilda aptaujas lapa (vārds, uzvārds, kontakttālrunis, pakalpojuma izmantošanas datums un laiks)
 3. uz sporta nodarbību tās dalībnieki ierodas ne ātrāk kā 15 (piecpadsmit) minūtes pirms nodarbības sākuma.

Lai lejuplādētu savu digitālo COVID19 sertifikātu spied ŠEIT! 

Pieejamie pakalpojumi:

 • grupu peldētapmācības un individuālās peldētapmācību nodarbības Mazajā peldbaseinā no 6 mēnešu vecuma. Skolēniem līdz 11 gadiem ar izglītības iestādē veiktu negatīvu testu. Bērnudārzu audzēkņiem, apmeklējot bērnu peldētapmācības nodarbības Mazajā peldbaseinā, tests nav nepieciešams;
 • grupu peldētpamācības un individuālās peldētapmācību nodarbības Lielajā peldbaseinā no 12 gadiem tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
 • vienas reizes apmeklējumi un abonementi grupu nodarbībām peldbaseinos un Vingruma zālē personām ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
 • vienas reizes apmeklējumi un abonementi brīvam peldējumam personām ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
 • bezmaksas nodarbības personām ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu;
 • Spēka zāles vienas reizes apmeklējumi un abonementi personām ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Ierobežojumi:

 1. Atpūtas zonas apmeklēšana saskaņā ar norādēm par personu skaitu katrā pirts telpā vai vairākām personām no vienas mājsaimniecības;
 2. Rotaļupe slēgta
 3. Lielajā peldbaseinā peldējuma laiks nedrīkst pārsniegt 90 minūtes;
 4. Spēka (trenažieru zāle) apmeklējuma laiks nedrīkst pārsniegt 90 minūtes;
 5. obligāta mutes un deguna aizsegu lietošana. Persona, kura nelieto mutes un deguna aizsegu, netiek apkalpota un reģistrēta pakalpojuma saņemšanai.

 Aizliegts:

 • apmeklēt Rimi OC, sporta nodarbības vai izmantot pakalpojumus, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja uz personu attiecas pašizolācijas, mājas karantīnas vai izolācijas nosacījumi;
 • aizliegta apmeklētāju pulcēšanās peldbaseinu malās, kā arī atrodoties ūdenī.

 ABONEMENTU IZMANTOŠANA

Par abonementiem, kas iegādāti no 2021. gada 15. jūnija līdz 10. oktobrim

Iegādātie abonementi bērnu peldētapmācību 6-11 gadu grupās Lielajā peldbaseinā, ir klātienē Klientu apkalpošanas centrā pārformējami un izmantojami peldētapmācības grupās Mazajā peldbaseinā vai iegādātā pakalpojuma neizmantoto summu iespējams konvertēt Dāvanu kartē. Dāvanu karti var nodot citai personai un tās derīguma termiņš ir 6 mēneši.

 

SVARĪGI!

Savu izvēli pakalpojumu izmantošanā vai neizmantotās summas konvertēšanu Dāvanu kartē apmeklētājs veic klātienē Klientu apkalpošanas centrā no 2021. gada 15. novembra līdz 2021. gada 30. decembrim (ieskaitot), uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte vai autovadītāja apliecība), aizpildot un parakstot Piekrišanas veidlapu par izmaiņām iegādātā pakalpojuma izmantošanā/par pakalpojuma maiņu.

 

Par abonementiem, kas iegādāti līdz 2021. gada 15. jūnijam

Peldbaseina, Spēka zāles un ūdens aerobikas abonementi

09.06.2020. Ministru kabineta noteikumos nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktās prasības nosaka vienas nodarbības maksimālo ilgumu  90 minūtes, tas ierobežo līdz 2021. gada 15. jūnijam iegādāto un neizmantoto Lielā peldbaseina un Spēka zāles abonementu izmantošanu. Lielajā peldbaseinā vai Spēka zālē maksimālais uzturēšanās laiks ir pusotra stunda (90 min.).

Piekrītot izmantot iegādāto pakalpojumu atbilstoši jauniem noteikumiem, lai atjaunotu un pagarinātu abonementa termiņu, lūdzam vērsties klātienē Klientu apkalpošanas centrā, līdzi ņemot aproci.

Nepiekrītot izmantot iegādāto pakalpojumu atbilstoši jaunajiem noteikumiem, apmeklētājs klātienē Klientu apkalpošanas centrā aicināts iegādātā pakalpojuma neizmantoto summu konvertēt Dāvanu kartē. Dāvanu karti var nodot citai personai un tās derīguma termiņš ir 6 mēneši. 

Grupu nodarbību abonementi (bērnu, pieaugušo peldētapmācība un nodarbības Vingruma zālē)

Grupu nodarbību abonementu neizmantotā summa tiek aprēķināta un konvertēta Dāvanu kartē, ko aicinām noformēt klātienē Klientu apkalpošanas centrā.

ON-LINE IEGĀDĀTIE UN NEIZMANTOTIE ABONEMENTI UN VIENAS REIZES APMEKLĒJUMI

Visus on-line iegādātos vienreizējos apmeklējumus (abonementu izmantošanas nosacījumus lūdzam skatīt augstāk) iespējams izmantot saskaņā ar šobrīd esošajiem apmeklējuma noteikumiem. 

Nepiekrītot izmantot iegādāto pakalpojumu uz jaunajiem noteikumiem, apmeklētājs klātienē Klientu apkalpošanas centrā aicināts iegādātā pakalpojuma neizmantoto summu konvertēt Dāvanu kartē. Dāvanu karti var nodot citai personai un tās derīguma termiņš ir 6 mēneši. 

SVARĪGI!

Savu izvēli pakalpojumu izmantošanā vai ON-LINE iegādāto ieejas biļešu konvertēšanu Dāvanu kartē apmeklētājs veic klātienē Klientu apkalpošanas centrā no 2021. gada 17. augusta līdz 2021. gada 30. decembrim (ieskaitot), uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte vai autovadītāja apliecība), aizpildot un parakstot Piekrišanas veidlapu par izmaiņām iegādātā pakalpojuma izmantošanā/par pakalpojuma maiņu.