Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Spēka zāle

Spēka jeb trenažieru zāles aprīkojumā ietilpst mūsdienīgi spēka un kardio trenažieri, dažāda svara hanteles, svara bumbas, pildbumbas, līdzsvara virsmas, TRX piekares treniņu sistēmas, vingrošanas siena, boksa maiss un cits inventārs kvalitatīva un daudzveidīga treniņa vajadzībām.

Kardio treniņiem pieejami daudzfunkcionāli skrejceliņi un velotrenažieri ar iespēju regulēt slodzes līmeni, ātrumu un pacēlumu. Tie aprīkoti ar distances garuma, laika, vidējā ātruma, pulsa darbības rādītājiem. Pieejams arī airēšanas un eliptiskais trenažieris kāju darbībai.

Zālē nodrošināta treniņiem atbilstoša temperatūra. Tā aprīkota ar spoguļiem, diviem plazmas televizoriem, kā arī ar mūzikas atskaņošanas sistēmu motivējošai treniņu norisei.

Treniņu procesu uzrauga profesionāli un sertificēti treneri, kuri pēc klientu pasūtījuma izstrādā individuālas treniņu programmas, kā arī labāku rezultātu sasniegšanai nodrošina individuālās nodarbības. Olimpiskā sporta centra trenažieru zāles apmeklējums studentiem, cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī jebkuram klientam brīvdienās — par īpaši izdevīgu cenu. Apmeklējumu iespējams iegādāties internetā.

Svarīgi! Atrašanās Spēka zālē personām no 7 līdz 17 gadiem atļauta tikai pieaugušā vai trenera klātbūtnē.