Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Rimi Olimpiskajā centrā atvērts vakcinācijas centrs

“Rimi Olimpiskā centra” Vakcinācijas centrā iespējams saņemt poti pret Covid-19 arī bez iepriekšēja pieraksta. Vakcinācijas centra darba laiks katru dienu no 9.00 līdz 20.00. Pieejamas "Janssen", "Moderna"un "Pfizer-BioNTech Comirnaty" vakcīnas. Uzzināt vakcīnu pieejamību var https://www.vm.gov.lv/lv/vakcinacija-pret-covid-19 .

Pēc ierobežojumu atcelšanas "Rimi Olimpiskais centrs" turpinās strādāt epidemioloģiski drošajā – Zaļajā zonā, visiem apmeklētājiem uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (QR kodu). Lai jau novembrī varētu apmeklēt peldbaseinu un sportot aicinām visus vakcinēties!

Visi, kuri līdz 14. novembrim “Rimi Olimpiskā centra” vakcinācijas centrā būs saņēmuši pilnu vakcinācijas kursu saņems BEZMAKSAS PELDBASEINA APMEKLĒJUMU.

Vakcinācijas centra apmeklētājiem autostāvvieta vienu stundu BEZ MAKSAS! Iebraukšanai un izbraukšanai Rimi OC auto stāvvietā lūdzam izmantot divas iebrauktuves no Vesetas ielas puses.

Vakcinācijas centram ir atsevišķa ieeja no Mālpils ielas puses (blakus ielu basketbola groziem). Klientu plūsma tiek organizēta divās rindās – dzīvā rinda un pēc pieraksta un seniori.

Vakcinācijas centra darba laiks pirmdienās, otrdienās, sestdienās no 10.00 līdz 18.00.

Pieteikties vakcinācijai var no 12 gadu vecuma tīmekļa vietnē manavakcina.lv un zvanot 8989. Jautājumu gadījumos par Vakcinācijas centra darbu, pierakstu, vakcīnu pieejamību lūdzam zvanīt 8385.

Rimi Olimpiskajā centrā atvērts vakcinācijas centrs