Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Elektrum Olimpiskajā centrā iespēja jaunajām māmiņām vai tētiem apmeklēt bezmaksas vidējas intensitātes treniņu visam ķermenim, ņemot līdzi arī mazuli un kopā gūstot darbošanās prieku.

 

Pēc mazuļa ienākšanas ģimenē jaunajiem vecākiem atrast laiku savas veselības un fiziskās formas uzturēšanai var būt izaicinājums. Nodarbības, kas piemērotas arī mazuļu klātbūtnei, ir risinājums, ko izmantojušas daudzas māmiņas. Kamēr mamma veic vingrinājumus, mazulis rotaļājas līdzās.

 

Nodarbību laikā profesionāla trenera vadībā tiek veikti vingrojumi dažādām muskuļu grupām ar mērķi samazināt ķermeņa masu, tonizēt ķermeni un uzlabot sirds veselību. Nodarbības īpaši piemērotas sievietēm pēcdzemdību periodā, papildu uzmanību pievēršot muguras un vēdera muskulatūras stiprināšanai. 

 

Nodarbība notiek pieklusinātas mūzikas pavadībā, kas netraucē arī mazuli, kas iemidzis. Mazāku bērnu ērtībām pieejami bērnu sēdeklīši. Lai nodrošinātu individuālu pieeju katram, grupā ir ne vairāk kā seši pieaugušie un seši bērni.

 

Treniņu apmeklējums sniedz arī socializēšanās iespēju — satikt citus jaunos vecākus, apmainīties ar pieredzi, iziet no ierastās mājas vides. Nodarbību apmeklējumu var apvienot ar pastaigu, tādējādi palielinot fiziskās aktivitātes laiku.

 

Bezmaksas nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta Eiropas Sociālā fonda  projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros. Viens vecāks kopā ar mazuli var apmeklēt 8 bezmaksas nodarbības. 

 

Ieskats nodarbības norisē – https://www.youtube.com/watch?v=VlIrETXTpj0

 

Nodarbību laiki:

Pirmdienās un trešdienās plkst. 15.00, otrdienās un ceturtdienās plkst. 11.00 un plkst. 14.15.

 

Vienā nodarbībā ir iespēja piedalīties 6 māmiņām vai tētiem ar mazuļiem. 3 mēnešu periodā 1 persona bez maksas var apmeklēt 8 nodarbības.

 

Iepriekšējs pieraksts un apmeklējums obligāts. Lai pierakstītos, lūdzam zvanīt — 67388478. Papildu informācija atrodama arī mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un  Elektrum Olimpiskā centra mājas lapā www.olimpiskais.lv.

 

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi ietvaros.