Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Labākie peldētāji noskaidroti!

9. decembrī norisinājās tradicionālās peldēšanas sacensības bērniem Ziemas izaicinājums 2018. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 5 līdz 18 gadiem, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Elektrum Olimpiskā centra Lielajā un Mazajā peldbaseinā.

Sacensību rezultāti motivē mazos peldētājus turpmākiem sasniegumiem. Emocijas vislabāk ataino fotoreportāžas – spraiga konkurence Lielajā peldbaseinā un prieka mirkļi par pirmo startu Mazajā peldbaseinā.

Lielajā peldbaseinā sacensību dalībnieki veica 50m distanci peldot brīvajā stilā, kraulā uz muguras un brasā. Jo īpaši jāizceļ paši mazākie, taču drosmīgākie peldētāji – 7 gadu vecumā sacensties olimpiskajā distancē ir ievērojams sasniegums.

Bērni vecumā no 5 gadiem veica patstāvīgu 10m peldējumu pāri Mazajam peldbaseinam. Pirmā sacensību pieredze tika apbalvota ar medaļu un diplomu.

Peldēšanas sacensības ir iespēja bērniem demonstrēt peldētapmācības nodarbībās iegūtās zināšanas. Atbilstoši vecuma grupai, nodarbībās peldbaseinos padziļināti tiek apgūta un pilnveidota peldēšanas veidu tehnika.

Nodarbību laikā bērni izpilda vispārattīstošus un peldēšanas prasmes veicinošus vingrinājumus ar vai bez specializētā inventāra.

Peldēšana ir viena no svarīgākajām dzīvību saglabājošajām prasmēm, tāpēc liela uzmanība nodarbībās tiek veltīta bērnu drošībai un izdzīvošanas iemaņām ūdenī.

Sacensības rīkoja Elektrum Olimpiskā centra treneru un glābēju kolektīvs sadarbībā ar pasaules līderi peldlietu ražošanā SPEEDO, vadošo dabīgā ūdens ražotāju un piegādātāju Latvijā VENDEN un uzņēmumu Latvijas Dzelzceļš. Uz tikšanos peldēšanas sacensībās pavasarī.