Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

8. decembrī norisinājās tradicionālās peldēšanas sacensības bērniem “Ziemas izaicinājums 2019”. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 5 līdz 18 gadiem, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Elektrum Olimpiskā centra Lielajā un Mazajā peldbaseinā.

Sacensību rezultāti apliecina bērnu pašreizējās prasmes un motivē mazos peldētājus turpmākiem sasniegumiem. Fotogalerija lieliski ataino dienas pozitīvo gaisotni un bērnu prieku par paveikto.

Lielajā peldbaseinā sacensību dalībnieki veica 50 m distanci, peldot brīvajā stilā, uz muguras, brasā un tauriņstilā. Bērni vecumā no 5 gadiem veica patstāvīgu 10m peldējumu pāri Mazajam peldbaseinam. Pirmā sacensību pieredze tika apbalvota ar medaļu un diplomu.

Peldēšanas sacensības ir iespēja bērniem parādīt peldētapmācības nodarbībās iegūtās zināšanas. Nodarbībās peldbaseinos atbilstoši bērna vecuma grupai padziļināti tiek apgūta un pilnveidota peldēšanas veidu tehnika. Nodarbību laikā bērni izpilda vispārattīstošus un peldēšanas prasmes veicinošus vingrinājumus ar vai bez specializētā inventāra. Peldēšana ir viena no svarīgākajām dzīvību saglabājošajām prasmēm, tāpēc liela uzmanība nodarbībās tiek veltīta bērnu drošībai un izdzīvošanas iemaņām ūdenī.

Sacensības rīkoja Elektrum Olimpiskā centra treneru un glābēju kolektīvs sadarbībā ar dabīgā ūdens ražotāju un piegādātāju Latvijā VENDEN un apdrošināšanas sabiedrību Balta.