Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Droša atrašanās uz ūdens – peldētapmācības pamatkurss iesācējiem

Rīgas domes Labklājības departamenta projekta Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi! ietvaros Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinā tiek organizēts peldētapmācības 12 bezmaksas nodarbību pamatkurss iesācējiem. Nodarbības paredzētas bērniem bez iemaņām peldēšanā vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

Patlaban visas grupas aizpildītas, uzņemšana jaunās grupās tiks izsludināta augustā.

Peldēšana ir viena no svarīgākajām dzīvību saglabājošām prasmēm, šīs iemaņas kādu dienu varizglābt, tāpēc nodarbībās liela uzmanība tiks veltīta bērnu drošībai un izdzīvošanas iemaņām ūdenī.

Katrai grupai tiek nodrošināts 12 nodarbību cikls (6 nedēļas), no kurām pirmā nodarbība ir teorētiska, pārējās 11 nodarbībās peldbaseinā. Bērni apgūst dažādas peldēšanas tehnikas, piemēram, gulēšana uz ūdens, peldēšana kraulā uz vēdera/ uz muguras un tml. Teorētiskajās nodarbībās tiek pārrunāti ūdens un peldēšanas fizikālie aspekti, teorija par drošu atrašanos pie ūdens (gan peldbaseinā, gan dabā), potenciālie riska faktori pārgalvīgai uzvedībai pie ūdens un citi jautājumi. Nodarbības vadīs sertificēti peldēšanas treneri Agnese Gedrovica, Mārtiņš Gūža, Alla Fomenko un Sandra Baglais.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi! ietvaros.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapās www.veseligsridzinieks.lvwww.olimpiskais.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta, kā arī SIA Olimpiskais sporta centrs sociālo tīklu kontos.

Nodarbības var tikt pārceltas uz citu laiku tikai ar ārsta zīmi.

Papildu informācija zvanot – tālruņa nr. 67388478.