Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Droša atrašanās uz ūdens – peldētapmācības pamatkurss iesācējiem

Izsludināta pieteikšanās bērniem bez iemaņām peldēšanā vecumā no 10 līdz 14 gadiem uz 12 bezmaksas peldētapmācības nodarbību pamatkursu iesācējiem. Nodarbību cikls Elektrum Olimpiskā centra peldbaseinā norisināsies Rīgas domes Labklājības departamenta projekta Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi! ietvaros.

Iepriekšējs pieraksts un apmeklējums obligāts. Lai pierakstītos, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 67388478. Nodarbības var tikt pārceltas uz citu laiku tikai ar ārsta zīmi.

Peldēšana ir viena no svarīgākajām dzīvību saglabājošām prasmēm, šīs iemaņas kādu dienu varizglābt, tāpēc nodarbībās liela uzmanība tiks veltīta bērnu drošībai un izdzīvošanas iemaņām ūdenī.

Katrai grupai tiks nodrošināts 12 nodarbību cikls (6 nedēļas), no kurām pirmā un pēdējā nodarbība būs teorētiskas, pārējās 10 nodarbības būs praktiskas, peldbaseinā apmācot bērnus dažādām peldēšanas tehnikām, piemēram, gulēšanai uz ūdens, peldēšanai kraulā uz vēdera/ uz muguras un tml. Teorētiskajās nodarbībās tiks pārrunāts ūdens un peldēšanas fizikālie aspekti, teorija par drošu atrašanos pie ūdens (gan peldbaseinā, gan dabā), potenciālie riska faktori pārgalvīgai uzvedībai pie ūdens un citi jautājumi. Nodarbības vadīs sertificēti peldēšanas treneri Agnese Gedrovica, Mārtiņš Gūža, Alla Fomenko un Sandra Baglais.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi! ietvaros.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapās www.veseligsridzinieks.lvwww.olimpiskais.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta, kā arī SIA Olimpiskais sporta centrs sociālo tīklu kontos.