Rimi Olimpiskais centrs sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju 2022. gada rudenī ar SOK Olimpiskās solidaritātes programmas un uzņēmuma “Latvijas Valsts meži” finansiālu atbalstu īstenojis Spēka zāles rekonstrukciju. Pilnībā nomainīts inventārs, grīdas segums un apgaismojums. Pēc remonta gan profesionāļiem, gan ikvienam interesentam pieejamas plašas treniņu iespējas mūsdienīgā interjerā.

Spēka jeb trenažieru zāle aprīkota ar pasaulē atzītiem trenažieru zīmoliem –  Assault Fitness, Concept2 un Matrix Fitness. Gan profesionāliem, gan veselību veicinošiem treniņiem pieejami mūsdienīgi spēka un kardio trenažieri, četri statīvi Olimpiskajiem svaru stieņiem, dažādas hanteles, svara bumbas, pildbumbas, līdzsvara virsmas, TRX piekares treniņu sistēmas, vingrošanas siena un cits inventārs kvalitatīva un daudzveidīga treniņa vajadzībām.

Pateicoties speciālam grīdas segumam un brīvajai darba zonai, zālē iespējams veikt funkcionālos, crossfit un svarcelšanas treniņus.

Kardio treniņiem pieejami daudzfunkcionāli un īpaši izturīgi skrejceliņi, tostarp 100% ar sportista enerģiju darbināms ieliektas virsmas skrejceļš. Jaunākās paaudzes velotrenažieri nodrošinās vairāk nekā 12 dažādas treniņu programmas, iespēju regulēt slodzes līmeni, ātrumu un pacēlumu. Tie aprīkoti ar distances garuma, laika, vidējā ātruma, pulsa darbības rādītājiem. Pieejami trīs gaisa pretestības trenažieri – airēšanas, slēpošanas un velo trenažieris intervālu un augstas intensitātes kardio treniņiem.

Trīs daudzfunkcionālas kabeļtrenažieru stacijas nodrošina daudzveidīgu slodzi visām muskuļu grupām.

Zālē nodrošināta treniņiem atbilstoša temperatūra. Tā aprīkota ar spoguļiem, televizoru, kā arī ar mūzikas atskaņošanas sistēmu motivējošai treniņu norisei.

Profesionāli un sertificēti treneri pēc klientu pasūtījuma piedāvā izstrādāt individuālas treniņu programmas, kā arī labāku rezultātu sasniegšanai nodrošina individuālās nodarbības. Stiprināt apņemšanos palīdzēs 10 reižu individuālo nodarbību abonements. Pirmās/iepazīšanās nodarbības cena tikai 15,00€.

Rimi Olimpiskā centra trenažieru zāles apmeklējums studentiem, senioriem  un cilvēkiem ar invaliditāti par īpaši izdevīgu cenu.

Vienreizējos apmeklējumus un abonementus iespējams iegādāties internetā.

Svarīgi!

Bērniem līdz 14 gadu vecumam apmeklējums TIKAI pieaugušā vai trenera uzraudzībā.

Pirmo (iepazīšanās) nodarbību pie viena trenera var iegādāties vienu reizi 12 mēnešu laikā.

Individuālo nodarbību norises laiki pirms iegādes saskaņojumi ar treneri. Bez saskaņojuma iegādāts pakalpojums negarantē nodarbības norisi.