Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

SIA "Olimpiskais sporta centrs”
Adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, Latvija, LV-1013
VRN 40003558463
IBAN: LV29HABA0551001065234
AS "Swedbank”, kods: HABALV22

Elektrum Olimpiskā centra informācijas centrs
@: info@olimpiskais.lv
T.: +371 67387710

Peldbaseina informācijas centrs
@: peldbaseins@olimpiskais.lv
T.: +371 67388478

 

Darba laiks

Pirmdiena- ceturtdiena 7.00 - 23.00 Pēdējais apmeklējums 21.30
Rotaļupe 10.00 - 22.00
Mazie peldbaseini 20.00 - 22.00
 Piektdiena  7.00 – 22.00 Pēdējais apmeklējums 20.30
Rotaļupe 10.00 - 22.00
Mazie peldbaseini 16.00 - 22.00
 Sestdiena, svētdiena  8.30 - 22.00 Pēdējais apmeklējums 20.30
Rotaļupe 10.00 - 22.00
Mazie peldbaseini 10.00 - 22.00

 

Elektrum Olimpiskā centra administrācija:

 

Amats

E-pasts

Telefons

Agnese Ančupāne

Biroja administratore

birojs@olimpiskais.lv

+371 67387714

Zane Dukure

Klientu apkalpošanas centra vadītāja

zane.dukure@olimpiskais.lv

+371 29116664

Renāte Franke

Komunikācijas un attīstības daļas vadītāja

renate.franke@olimpiskais.lv

+371 26232823

Eduards Šļaukstiņš

Sporta zāļu organizācijas daļas vadītājs

eduards@olimpiskais.lv

+371 67388480

Inga Zobena

Finanšu un administratīvās daļas vadītāja

inga@olimpiskais.lv

+371 67387718

Pēteris Grundiņš

Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītājs

peteris@olimpiskais.lv

+371 67387715

Gustavs Zālītis

Peldbaseinu un peldētapmācības programmu vadītājs

gustavs@olimpiskais.lv

+371 67387719

Juris Vidzups

Namu pārzinis

juris@olimpiskais.lv

+371 67388482

Daina Purviņa

Galvenā grāmatvede

daina@olimpiskais.lv

+371 67387718

Agnese Rūtena

Grāmatvede

agnese.r@olimpiskais.lv

+371 67387710

Inese Vāverāne

Juriste

inese.v@olimpiskais.lv

+371 67387709

Jānis Rūtens

IT speciālists

janis@olimpiskais.lv

+371 67387710

Zane Grundiņa-Arāja

 Valdes locekle

 info@olimpiskais.lv

+371 67387710

Linda Puja

Personāla vadītāja

linda@olimpiskais.lv

+371 67387708