Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kontakti

Adminstrācijas kontakti

Klientu apkalpošanas centrs

Klientu apkalpošanas centrs

tālrunis: +371 67387710
e-pasts: info@olimpiskais.lv


Darba laiks

    
Pirmdiena - ceturtdiena7.00 - 23.00Pēdējais apmeklējums
Rotaļupe
Mazie peldbaseini
21.30
10.00 - 22.00
20.00 - 22.00
Piektdiena7.00 - 22.00Pēdējais apmeklējums
Rotaļupe
Mazie peldbaseini
20.00
10.00 - 22.00
20.00 - 22.00
Sestdiena, svētdiena8.30 - 22.00Pēdējais apmeklējums
Rotaļupe
Mazie peldbaseini
20.00
10.00 - 22.00
10.00 - 22.00
   

Administrācija

Agnese Ančupāne

Biroja administratore

birojs@olimpiskais.lv

+371 67387714

Eduards Šļaukstiņš

Sporta zāļu organizācijas daļas vadītājs

eduards@olimpiskais.lv

+371 67388480

Kristiāna Kurcenbauma

Klientu apkalpošanas centra vadītāja

kristiana@olimpiskais.lv

+371 29116664

Gustavs Zālītis

Peldbaseinu un peldētapmācības programmu vadītājs

gustavs@olimpiskais.lv

+371 67387719

Linda Puja

Personāla vadītāja

linda@olimpiskais.lv

+371 67387708

Pēteris Grundiņš

Tehniskās ekspluatācijas daļas vadītājs

peteris@olimpiskais.lv

+371 67387715

Inga Zobena

Finanšu un administratīvās daļas vadītāja

inga@olimpiskais.lv

+371 67387718

Renāte Franke

Komunikācijas un attīstības daļas vadītāja

renate.franke@olimpiskais.lv

+371 26232823

Loreta Reble

Komunikācijas speciāliste

loreta.reble@olimpiskais.lv

+371 67388478

Daina Purviņa

Galvenā grāmatvede

daina@olimpiskais.lv

+371 67387718

Agnese Rūtena

Grāmatvede

agnese.r@olimpiskais.lv

+371 67387710

Inese Vāverāne

Juriste

inese.v@olimpiskais.lv

+371 67387709

Juris Vidzups

Namu pārzinis

juris@olimpiskais.lv

+371 67388482

Jānis Rūtens

IT speciālists

janis@olimpiskais.lv

+371 67387710

Zane Grundiņa-Arāja

Valdes locekle

zane@olimpiskais.lv

+371 67387714

Rekvizīti

SIA "Olimpiskais sporta centrs”
Adrese: Grostonas iela 6b, Rīga, Latvija, LV-1013
VRN 40003558463
IBAN: LV29HABA0551001065234
AS "Swedbank”, kods: HABALV22

Elektrum Olimpiskā centra informācijas centrs
@: info@olimpiskais.lv
T.: +371 67387710

Peldbaseina informācijas centrs
@: peldbaseins@olimpiskais.lv
T.: +371 67388478