Bezmaksas vingrošanas nodarbības grūtniecēm – peldbaseinā, on-line

Aerobika ūdenī grūtniecēm Mazajā peldbaseinā pirmdienās plkst. 10.00, otrdienās plkst. 10.00 un 11.00, ceturtdienās plkst. 10.00 un 11.00.

Vingrošanas nodarbības grūtniecēm tiešsaistē ZOOM – pirmdienās plkst. 11.00 .

Topošajām māmiņām iespēja uzlabot savu fizisko formu vingrošanas nodarbībās ON-LINE. Vingrošanas nodarbības grūtniecēm ir zemas intensitātes slodzes nodarbības. Tajās iekļauti elpošanas, stiepšanās, relaksācijas un muskuļu stiprināšanas vingrinājumi, īpašu uzmanību pievēršot iegurņa un muguras lejasdaļas stabilitātei un mobilitātei.

Nodarbība piemērota grūtniecēm no 12. grūtniecības nedēļas ar uzraugošā ārsta atļauju.

Nodarbības vada sertificēta “ProMed sporta medicīna” fizioterapeite Liene Dauberga.

Dalības noteikumi nodarbībās klātienē:

Pirms ieejas OSC visiem apmeklētājiem jāuzrāda attiecīgais Covid 19 digitālā sertifikāta QR kods un personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte)

Mazajā peldbaseinā:

  • COVID-19 vakcinācijas sertifikātu, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls ;
  • COVID-19 pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi COVID-19 infekciju.

Noteikumi dalībai bezmaksas ON-LINE nodarbībā:

ON-LINE nodarbībā var piedalīties jebkurš interesents ar ieslēgtu kameru un sava ZOOM lietotājvārda ailē ierakstītu pilnu savu vārdu un uzvārdu. Pieslēgšanās links: https://ieej.lv/EOC_vingrosana

  • ar sava ZOOM lietotājvārda ailē ierakstītu pilnu savu vārdu un uzvārdu. Ja ielogojoties nav norādīts pilns vārds un uzvārds, tad to var labot sadaļā “Participants” pretī savam vārdam izvēloties sadaļu “More” un tad labot vārdu sadaļā “Rename”;
  • visas nodarbības laikā ar ieslēgtu video kameru;
  • vingrinājumus izpilde apzinoties savu spēju līmeni;
  • ZOOM nodarbību ID: 844 3261 9445, parole: 677160.

Šie dalības noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!" prasībām, lai tiktu nodrošināta bezmaksas pakalpojuma “Vingrošanas nodarbības grūtniecēm” norise tiešsaistē.

Papildu informācija – 67387710 un facebook.com/olimpiskais

Nodarbību ieraksti pieejami sadaļā VIDEO NODARBĪBAS.

Nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta Eiropas Sociālā fonda projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros.