MĒS PAR VESELĪGU RĪGU! IETVAROS BEZMAKSAS NODARBĪBAS – FITNESS BOKSS

No 2022. gada jūlija līdz 2023. gada februārim “Rimi Olimpiskajā centrā” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros notika bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi ar boksa, kikboksa elementiem. Vidējas intensitātes grupu nodarbības sievietēm un vīriešiem no 16 gadu vecuma ar vai bez iepriekšējas boksa treniņu pieredzes notika četras reizes nedēļā un raisīja lielu apmeklētāju interesi.

Fitness bokss ir vidējas intensitātes sabalansētas slodzes nodarbība, kas sastāv no iesildīšanās, tehnikas apguves, dažādu uzdevumu veikšanas un atsildīšanās sertificēta boksa trenera vadībā. Nodarbībās tiek stiprinātas visas galvenās muskuļu grupas. Regulāri treniņi palīdzēs uzlabot sirds un asinsvadu sistēmu, izturību, lokanību, vielmaiņu, veicinās svara samazināšanos.

Nodarbības tika īstenotas sadarbībā ar profesionālu boksa klubu “LNK Boxing”, treniņus vadīja sertificēti boksa un kikboksa treneri.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki deva piekrišanu, ka nodarbību laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv, www.olimpiskais.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta un “Rimi Olimpiskais centrs” sociālo tīklu kontos.

Nodarbību foto: apskatīt galeriju