Mēs par veselīgu Rīgu! ietvaros bezmaksas nodarbības – FITNESS BOKSS

Ikviens “Rimi Olimpiskajā centrā” aicināts uz bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņiem ar boksa, kikboksa elementiem. FITNESS BOKSS ir vidējas intensitātes grupu nodarbība sievietēm un vīriešiem no 16 gadu vecuma ar vai bez iepriekšējas boksa treniņu pieredzes.

Nodarbības notiek:

Pirmdienās, trešdienās 12.00 un 13.00 | treneris Roberts Fišers

Otrdienās, ceturtdienās 15.00 un 16.00 | treneris Vjačeslavs Kidanovs

Aktuālais nodarbību grafiks atrodams vietnē www.olimpiskais.lv. Iepriekšējs pieraksts obligāts, zvanot Klientu apkalpošanas centram, tālruņa numurs 67387710.

Fitness bokss ir vidējas intensitātes sabalansētas slodzes nodarbība, kas sastāv no iesildīšanās, tehnikas apguves, dažādu uzdevumu veikšanas un atsildīšanās sertificēta boksa trenera vadībā. Nodarbībās tiek stiprinātas visas galvenās muskuļu grupas. Regulāri treniņi palīdzēs uzlabot sirds un asinsvadu sistēmu, izturību, lokanību, vielmaiņu, veicinās svara samazināšanos.

Nodarbības tiek īstenotas sadarbībā ar profesionālu boksa klubu “LNK Boxing”, treniņus vadīs sertificēti boksa un kikboksa treneri. Vienas nodarbības ilgums 45 minūtes. Vienā nodarbībā var piedalīties ne vairāk kā 15 personas. Kopējais apmeklējums 90 minūtes, ieeja ģērbtuvēs 15 minūtes pirms nodarbības sākuma. Lai piedalītos nodarbībā, nepieciešams sporta apģērbs un apavi, ūdens pudele, ko nepieciešamības gadījumā Klientu apkalpošanas centrā var uzpildīt atkārtoti. Specializēts boksa inventārs nav nepieciešams.

Ieeja “Rimi Olimpiskajā centrā” pa galveno ieeju  no Vesetas ielas, autostāvvieta maksas. Ar autostāvvietas (arī abonementu) cenām var iepazīties https://www.olimpiskais.lv/autostavvieta vai Klientu apkalpošanas centrā.

Nodarbības tiek īstenotas sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros.

Papildu informācija: 67387710 un www.olimpiskais.lv

Nodarbību foto: apskatīt galeriju