Interneta veikala olimpiskais.lv lietošanas noteikumi

Terminu skaidrojums

Interneta veikals – vietne internetā, kurai interneta tīklā ir adrese www.olimpiskais.lv. Interneta veikalā Pircējam ir iespēja iegādāties Pārdevēja piedāvāto pakalpojumu saskaņā ar šiem noteikumiem.

Pircējs – jebkura persona, kas iegādājas pakalpojumu interneta veikalā www.olimpiskais.lv.

Pārdevējs – SIA „Olimpiskais sporta centrs”/www.olimpiskais.lv

Iepirkuma grozs – Pircēja izvēlētie pakalpojumi interneta veikalā.

Prece - pakalpojums, ko iespējams iegādāties interneta veikalā www.olimpiskais.lv

Pirkums –izvēlētais un apmaksātais pakalpojums, ko iespējams iegādāties interneta veikalā www.olimpiskais.lv

Ieejas biļete – elektronisks pirkuma iegādes apstiprinājums, kas kodētā QR kodā ietver informāciju par iegādāto pakalpojumu un tā lietotāju. Ieejas biļete izmantojama vienu reizi, izmantojot iegādātā pirkuma unikālo QR kodu.

Pasūtījums – Pircēja noformēts pasūtījums interneta veikalā www.olimpiskais.lv izvēlētās Preces iegādei un piegādei uz Pircēja norādīto elektroniskā pasta adresi.

Noteikumi – interneta veikala www.olimpiskais.lv lietošanas noteikumi

Vispārīgie noteikumi

 1. Šie Noteikumi reglamentē attiecības starp Pircēju un Pārdevēju.
 2. Papildu šiem Noteikumiem tiesiskās attiecības, kas rodas, veicot Pirkumu interneta veikalā, tiek reglamentētas saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

 3. Interneta veikala īpašnieks un administrators ir SIA „Olimpiskais sporta centrs”.

 4. Minētie Noteikumi, kā arī interneta veikalā www.olimpiskais.lv izvietotā informācija par Preci ir publiska.

 5. Preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Visi interneta veikalā esošie Preču attēli un apraksti ne vienmēr dod pilnīgu priekšstatu par Preci, tādēļ pirms Pirkuma veikšanas nepieciešamības gadījumā var precizēt preču specifikāciju, rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@olimpiskais.lv vai arī piezvanot pa tālruni + 371 67387710.

 6. Atbilstoši nepieciešamībai uzlabot interneta veikala darbību, kā arī tā lietošanas drošības paaugstināšanas nolūkos, Pārdevējs ir tiesīgs grozīt/mainīt/papildināt Noteikumus. Izmaiņas
  Noteikumos tiek atspoguļotas interneta veikalā www.olimpiskais.lv. Izmaiņas Noteikumos stājas spēkā to publicēšanas brīdī. Uz pasūtījumiem, kas ir noformēti pirms izmaiņu publicēšanas, attiecināmi tie Noteikumi, kas bija spēkā Pasūtījuma noformēšanas brīdī, izņemot, ja Noteikumos un/vai normatīvajos aktos ir noteikts citādi.

 7. Veicot Pirkumu ar interneta veikala www.olimpiskais.lv starpniecību, Pircējs piekrīt šiem Noteikumiem.

Reģistrācija

 1. Preces iegāde ir pieejama ar vai bez reģistrācijas interneta veikalā www.olimpiskais.lv
 2. Pircējs ir personīgi atbildīgs par reģistrācijas brīdī norādītās informācijas precizitāti un ticamību.
 3. Ja Pircējs izvēlas būt reģistrētais lietotājs – Pircējs aizpilda reģistrācijas veidlapu, norādot visu nepieciešamo informāciju. Pircēja norādītā informācija tiek saglabāta datu bāzē. Uz reģistrācijas veidlapā norādīto Pircēja elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts Pircēja lietotājvārds un parole, kuri turpmāk būs jāizmanto veicot pasūtījumu interneta veikalā www.olimpiskais.lv. Pircējs ir atbildīgs par piešķirtā lietotājvārda un paroles konfidencialitāti un apņemas tos neizpaust trešajai personai. Ja Pircējam radušās aizdomās par lietotāja vārda vai paroles izpaušanu, vai to izmantošanu no trešo personu puses, Pircējs veic to nomaiņu.

 4. Ja Pircējs izvēlas būt nereģistrētais lietotājs jeb viesis – Pircējs, veicot pasūtījumu, aizpilda visus nepieciešamās informācijas laukus un veic Pirkumu.

 5. Reģistrētiem lietotājiem ir iespējams abonēt atlaižu un akciju ziņojumus. Atteikties no šī pakalpojuma var jebkurā brīdī, nosūtot šādu lūgumu Pārdevējam uz elektroniskā pasta adresi info@olimpiskais.lv.

Pircēja datu privātuma politika un drošības pasākumi karšu datu pārraidei

 1. Privātuma politika nodrošina, ka Pircējs saņem atbilstošu informāciju par Pārdevēja veikto Pircēja personas datu vākšanu un apstrādi, ieskaitot informāciju, par kuru Pārdevējam ir jāinformē Pircējs saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības noteikumiem, tai skaitā ES Regulu  Nr. 2016/679 jeb Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR).

 2. Visi Pircēja personas dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot norēķinus par Preci, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, kura netiks nodota trešajām personām. Datu apstrāde nodrošina Pircēja personas datu un bankas maksājumu līdzekļu rekvizītu drošību.

 3. Pārdevējs ir tiesīgs veikt Pircēja personu datu apstrādi, ciktāl tas ir nepieciešams Noteikumu izpildei, apstrādes sistēmas uzturēšanai un darbībai, kā arī atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

 4. Personas dati tiek glabāti droši un tiek apstrādāti godīgi un likumīgi. Regulāri tiek veikti visi nepieciešamie tehniskie un organizatoriskie pasākumi, lai aizsargātu Pircēja personīgo informāciju pret neatļautu vai nelikumīgu apstrādi, tostarp šifrējot to ar piemērojamiem nozares standartiem.

 5. Pieņemot maksājumus ar norēķinu kartēm, darījumu autorizācija notiek tiešsaistē, Pārdevējs izmanto MasterCard Secure Code/Verified by Visa un American Express pakalpojumus. Pircēja norēķinu karšu apstrādi un autorizācijas pakalpojumus nodrošina FirstData. Pārdevējs datus par Pircēja norēķinu kartēm nepatur un neapstrādā, bet tie tiek pārsūtīti apstrādei FirstData.

 6. Pircēja dati ir aizsargāti pret to dzēšanu, pārveidošanu un neatļautu izmantošanu. Datu bāze, kas satur Pircēju personas datus ir aizsargāta pret nesankcionētu trešo personu piekļuvi, izmantojot datortīklu.

 7. Pircēju personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai apstrādātu Pircēja veikto pasūtījumu, apstrādātu maksājuma atgriešanu, atbildētu uz sūdzību vai lai nodrošinātu Pircēju

 8. Interneta veikals izmanto sīkdatnes (cookies), kas atrodas Pircēja ierīces (datora, mobilā tālruņa, planšetdatora) pārlūkprogrammā (piemēram, Internet Explorer, Firefox, u.c.). Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas www.olimpiskais.lv un tiešsaistes pakalpojumu darbību, kā arī palīdzētu apkopot datus par mājas lapas www.olimpiskais.lv lietošanu. Piekrītot sīkdatņu saglabāšanai un izmantošanai, tiek nodrošināta informācijas aprite mājas lapas www.olimpiskais.lv apmeklējuma laikā un sniegts piemērotākais saturs.

 9. Pārdevējs ir tiesīgs jebkurā brīdī mainīt sīkdatņu izmantošanas noteikumus. Mājas lapas www.olimpiskais.lv apmeklētājs pastāvīgi pārbauda šīs lapas saturu, lai iepazītos ar sīkdatņu
  izmantošanas izmaiņām.

 10. Nepieciešamās sīkdatnes vietnes darbības nodrošināšanai:

 11. Lai nodrošinātu interneta veikala darbību, tiek glabāti sekojoši Pircēja personīgie dati: e-pasts, vārds, uzvārds, valsts, pilsēta, rajons, adrese, pasta kods. Pircēja personīgie dati tiek glabāti, kamēr Pircējam saglabājas attiecības ar interneta veikalu. Pircējs varat lūgt dzēst savus privātos datus jebkurā laikā.

 12. Pircēja personas dati netiks nodoti, pārdoti vai iznomāti trešajām personām, kuri varētu izmantot tos saviem tiešā mārketinga mērķiem, ja vien Pārdevējs nebūs saņēmis Pircēja piekrišanu to darīt.

 13. Mājas lapu www.olimpiskais.lv izmanto Google Analytics rīku lapas apmeklējuma statistikas
  apkopošanai un analīzei. Google Analytics netiek nosūtīti Pircēja personīgie dati.

MAGE-CACHE-STORAGE   

Palīdz ātrāk attēlot informāciju mājas lapā (HTML5 Local Storage). 

PHPSESSID     

Nodrošina lietotāja sesijas atsekošanu. Lietotāja sasaisti ar viņa pirkumu grozu, salīdzināto produktu sarakstu, salīdzināto produktu vēsturi, pēdējo apskatīto produktu vēsturi un lietotāja piederību klientu grupai/atlaižu līmenim. 

X-MAGENTO-VARY 

Palīdz sekot satura izmaiņām uz servera. Nodrošina, lai netiek lieki prasīta informācija no servera. 

CART     

Glabā lietotāja groza saturu. 

CATEGORY     

Saglabā kategorijas informāciju, lai to ātrāk parādītu. 

CUSTOMER     

Šifrēta atsauce uz lietotāja identifikatoru. 

LAST_CATEGORY 

Uzlabo navigāciju preču katalogā, saglabājot iepriekšējo kategoriju. 

LAST_PRODUCT 

Glabā pēdējo apmeklēto produktu, lai varētu pie tā ātrāk atgriezties. 

NEWMESSAGE     

Indikators, ka ir pienācis jauns sistēmas ziņojums. 

  

Prece

 1. Preces un to galvenās raksturojošās pazīmes var atrast atbilstošajās interneta veikala www.olimpiskais.lv sadaļās.

 2. Atsevišķos piedāvājumos iespējamais Preču iegādes skaits var būt ierobežots.

 

Preces cena

 1. Preces cena ir norādīta eiro (EUR).
 2. Preces cena ir norādīta ar pievienotās vērtības nodokli.
 3. Preces cena var būt mainīga un būt pieejama tikai uz ierobežotu laiku. Cenas Pārdevējs var grozīt vai atsaukt pēc saviem ieskatiem.

 

Atlaides

Precēm var tikt piemērotas atlaides un īpašie piedāvājumi. Atlaides un īpašie piedāvājumi tiek piedāvāti uz noteiktu laika periodu.

 

Pasūtījuma noformēšana

 1. Pircējs izvēlas sev atbilstošu Preci. Sev vēlamo Preci var atrast, ierakstot Preces nosaukumu interneta veikala mājas lapā esošajā meklētājā. Preci var atrast arī Preču katalogā, kas izvietots interneta veikala mājas lapā sadaļā Pirkt online. 

 2. Kad Preces izvēle ir veikta pilnīgi – pakalpojuma veids, daudzums, tiek norādīta precīza Preces cena. Kad Prece izvēlēta, to pievieno „Iepirkuma grozam”, nospiežot pogu „Ielikt grozā”.

 3. Šaubu gadījumā par izvēlētā Preces atbilstību aicinām sazināties ar Pārdevēju pa tālruni +371 67387710.

 4. Preču daudzums Pirkuma grozā var tikt mainīts, nospiežot pogu „Pārrēķināt kopsummu”. Pasūtījuma noformēšanas turpinājumam jānospiež poga „Norēķināties”, kā rezultātā tiks atvērta Pasūtījuma noformēšanas veidlapa.

 5. Pasūtījuma noformēšanas veidlapā Pircējs izvēlas pasūtījuma noformēšanas veidu: norēķināties nereģistrējoties vai autorizējoties.

 6. Formējot pasūtījumu, Pircējam ir jāaizpilda visi obligātie lauki.

 7. Kad Pasūtījums ir nokomplektēts, Pircējs izvēlas sadaļu „Veikt pirkumu”.

 8. Pēc pirkuma izdarīšanas, Pārdevējs nosūta Pircējam automatizētu Pirkuma apstiprinājumu uz Pircēja norādīto elektroniskā pasta adresi ar informāciju par Preces izmantošanu – ieejas biļeti elektroniskā veidā un pirkumu apliecinošu dokumentu – faktūrrēķinu.

Pasūtījuma apmaksa

 1. Par Precēm ir iespējams norēķināties izmantojot maksājuma (norēķinu) karti Maestro, MasterCard, VISA un VISA Electron;

 2. Izmantojot maksājuma (norēķinu) karti, Pircējam ir nepieciešams ievadīt savas kartes datus. Atkarībā no kartes veida, Pircējam var lūgt ievadīt papildus datus, lai nodrošinātu darījuma drošību. Tālākās informācijas pieprasījums nāk no Pircēja kartes izdevējiestādes.

 3. Maksājumu (norēķinu) karšu īpašnieki tiek izvērtēti un autorizēti gan no FirstData, gan karšu izdevējiestāžu puses, tādā veidā tiek saglabāta drošība un novērsta krāpšana.

 4. Pirms Pirkuma un tā apmaksas veikšanas, Pircējam ir jāsniedz piekrišana šiem Noteikumiem. Piekrišana sniedzama, atzīmējot to speciāli tam paredzētajā laukā.

Pirkuma izpilde

 1. Maksājums ir uzskatāms par notikušu, kad Pārdevējs ir saņēmis apstiprinājumu no FirstData par
  maksājuma veiksmīgu veikšanu. 

 2. Pircējs, uzrādot SIA “Olimpiskais sporta centrs” Klientu apkalpošanas centrā (Grostonas ielā 6b, Rīgā) elektronisko ieejas biļeti, apmaiņā saņems iegādātajam pakalpojumam atbilstošu elektronisko aproci.

 3. Pircējam iegādājoties Preci – pakalpojumu ar atvieglojumiem/samazinātu cenu, Preces apmaiņas brīdī Klientu apkalpošanas centrā ir jāuzrāda atbilstošs dokuments (piem., pensionāru apliecība, skolēnu/studentu apliecība, invaliditātes apliecība u.c.). Ja Pircējs atbilstošu dokumentu uzrādīt nevar, tad Preces apmaiņas brīdī tam ir jāpiemaksā starpība, kas veidojas starp iegādātās Preces cenu interneta veikalā un Preces cenu, kāda tā ir iegādājoties to Klientu apkalpošanas centrā.

 4. Ja Pircējs pirmo reizi kā Preci ir iegādājies pakalpojuma abonementu, tad Preces apmaiņas brīdī Klientu apkalpošanas centrā tiek veikta tā pilnīga noformēšana, kas ietver Pircēja foto uzņemšanu.

 5. Iegādātās Ieejas biļetes derīguma termiņš no pirkuma veikšanas brīža ir (30) trīsdesmit kalendārās dienas. Īpašajiem piedāvājumiem Pārdevējs var noteikt citu Ieejas biļetes derīguma termiņu.

Pasūtījuma anulēšana, Preces maiņa un atgriešana

 1. Pasūtījuma anulēšana ir iespējama 1 (vienas) dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Lai atceltu pasūtījumu, Pircējam jāsazinās ar Pārdevēju pa elektroniskā pasta adresi info@olimpiskais.lv, nosūtot atbilstošu paziņojumu. Paziņojumā jānorāda: Pircēja rekvizīti, Pasūtījuma numurs un Pircēja norēķinu konts, uz kuru pārskaitīt Pircēja samaksāto maksājumu par Preci. Kad pasūtījums būs anulēts, uz Pircēja norādīto elektroniskā pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums, ka pasūtījums ir atcelts. Pircējs var atcelt visu pasūtījumu vai atsevišķas pasūtītās vienības.

 2. Pēc pasūtījuma anulēšanas Pircēja samaksātā summa par Preci tiek atmaksāta Pircējam 10 (desmit) dienu laikā.

 3. Pasūtījuma anulēšana nav iespējama, kad Prece ir izmantota – Pircējs tās ieejas biļeti ir apmainījis un saņēmis iegādātajam pakalpojumam atbilstošu elektronisko aproci.

 4. Sīkāk par preces atgriešanu skatīt sadaļā „Atteikuma tiesības”.

 

Atteikuma tiesības

 1. Atteikuma tiesības ir tiesīgs realizēt Pircējs, kurš atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem ir uzskatāms par patērētāju.

 2. Pircējs ir tiesīgs izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no noslēgtā līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, kas tiek skaitītas no Preces iegādes dienas (Pasūtījumu noformēšana 8. punkts). Atteikuma tiesības realizējamas saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem.

 3. Pircēja pienākums ir ziņot par Preces atgriešanu, nosūtot atbilstoša satura paziņojumu uz e-pastu info@olimpiskais.lv. 

 4. Pārdevējs, saņemot Pircēja paziņojumu par atteikuma tiesību realizēšanu, vienas darba dienas laikā nosūta Pircējam uz tā norādīto elektroniskā pasta adresi paziņojumu par atteikuma tiesību saņemšanu un Atteikuma veidlapu. Aizpildītu Atteikuma veidlapu Pircējam jānosūta atpakaļ Pārdevējam, un 14 (četrpadsmit) dienu laikā jāatgriež Pārdevējam Prece, ja tāda saņemta.

 5. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības, Pārdevējs ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad Pircējs nosūtījis Pārdevējam Atteikuma veidlapu, atmaksā Pircējam tā samaksāto maksu par Preci, kas tiek atgriezta, uz Pircēja Atteikuma veidlapā norādīto norēķinu kontu.

 6. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās Preces neatbilstību līguma noteikumiem (Prece atbilst veiktajam pasūtījumam), tad Pircēja pienākums ir segt Preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

Citi noteikumi

 1. Pārdevējs nav atbildīgs par pakalpojumu neizpildi vai kādu saistību pret Pircēju aizkavētu izpildi, ja tās pamatā ir nepārvaramas varas (force majeure) apstākļi.

 2. Visi strīdi, kas attiecas uz šo Noteikumu izpildi, ja tie nav atrisināti starp Pircēju un Pārdevēju, ir izskatāmi tiesā Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. 

 3. Jebkāda veida informācijas kopēšana no interneta veikala www.olimpiskais.lv ir pieļaujama tikai un vienīgi ar SIA „Olimpiskais sporta centrs” piekrišanu.