Izmaiņas SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdē

No 30. septembra SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdē iecelta līdzšinējā finanšu un administratīvās daļas vadītāja Inga Zobena. Būdama prokūriste jau kopš 2020. gada, Inga Zobena arī turpmāk būs atbildīga par operatīvo vadību. Valdē darbu turpina līdzšinējie valdes locekļi Kārlis Lejnieks un Andris Feldmanis.

Inga Zobena SIA “Olimpiskais sporta centrs” strādā kopš 2015. gada. 2010. gadā viņa “Banku augstskolā” ieguvusi maģistra grādu finansēs.

“Arī turpmāk mūsu mērķis ir iespējami efektīva multifunkcionālā sporta centra apsaimniekošana, piedāvājot augstas kvalitātes treniņu un sacensību nodrošinājumu profesionālā un amatieru līmenī. Būtiski turpināt inovatīvu un efektivitāti atbalstošu risinājumu ieviešanu uzņēmuma pārvaldībā,” stāsta “Rimi Olimpiskā centra” vadītāja Inga Zobena. Sporta jomā aizvien ir izaicinājumiem pilns laiks, un, lai arī teju visa uzmanība vērsta uz kopējo energoresursu patēriņa samazināšanu, veikti būtiski uzlabojumi centra pakalpojumu piedāvājumā. “Treniņu un sacensību nodrošināšanai pieejami jauni sporta laukumi, atjaunotas ģērbtuves, norit pēdējie darbi trenažieru zāles atjaunošanā un pilnīgā inventāra nomaiņā, teju visā ēkā (80%) uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums, decembrī apgaismojuma maiņa notiks arī Lielajā peldbaseinā,” turpina I. Zobena.

“Rimi Olimpiskais centrs” jau 17 gadus ir treniņu bāze daudzām profesionālām un amatieru sporta komandām, klubiem un sportistiem. Centra 12 zālēs un multifunkcionālajos sporta laukumos, kā arī trīs peldbaseinos iespējams nodarboties ar vairāk nekā 20 dažādiem sporta veidiem.

Sporta zālēs un manēžā veikti ievērojami uzlabojumi – šogad divos laukumos pilnībā nomainīts segums, savukārt pērn pirmajā atjaunota koka grīda. Tikko uzsāktās sadarbības ar Rīgas Handbola akadēmiju rezultātā ieklāts jauns visām Eiropas Handbola federācijas prasībām atbilstošs grīdas segums. Šīs sezonas sākumā darbu sāka paplašinātais “O-SANDS” pludmales volejbola centrs – 1200 m2 zālē izveidoti pieci jauni, plaši un profesionāliem treniņiem un sacensībām pielāgoti pludmales volejbola laukumi. Sadarbībā ar Latvijas futbola federāciju Futbola zālē pērnā gada nogalē ieklāts moderns FIFA prasībām atbilstošs mākslīgā seguma zāliens. Šomēnes Spēka zālē veikti remontdarbi un uzstādīti jaunākās paaudzes trenažieri.

Iepriekšējā valdes locekle Zane Gemze darbu “Rimi Olimpiskajā centrā” vairs neturpinās. Z. Gemze pēc 15 ražīgiem un piepildītiem gadiem uzņēmumā pieņēmusi jaunus izaicinājumus ar sportu nesaistītā jomā.