Jauni laukumi pludmales volejbolam – “O-SANDS” pārceļas uz plašākām telpām

Pludmales volejbola halle “O-SANDS” pārcēlusies uz jaunām telpām. “Rimi Olimpiskajā centrā” 1200 kvadrātmetrus lielā zālē izveidoti pieci jauni, plaši un profesionāliem treniņiem un sacensībām pielāgoti pludmales volejbola laukumi, ko klāj aptuveni 800 tonnas smilšu. Turpat pieejamas labiekārtotas ģērbtuves, dušas un atpūtas zona.

“Uzsāktais ceļš jauniešu izaugsmē šovasar ir vainagojies ar daudziem panākumiem – praktiski visās vecuma grupās – U-18, U-20 un U-22 – Eiropas čempionātos izcīnītas medaļas. Esam pārliecināti – jo vairāk kvalitatīvu laukumu, jo vairāk jauniešu sasniegs profesionālu līmeni. Nu to varēsim darīt ar vēl lielāku jaudu un patīkamākā vidē. Pludmales volejbols ir lielisks sporta veids, kas nodrošina iespējas izkustēties un lieliski pavadīt laiku ikvienam,” saka Arnis Tunte, “O-SANDS” vadītājs. Nupat “O-SANDS” jaunieši izcīnījuši zelta un sudraba medaļas Pasaules čempionātā U-19 grupā, kur finālā otro reizi vēsturē tikās vienas valsts divas izlases. Sudraba medaļnieki Olivers Bulgačs un Dāvis Teteris pirmos soļus pludmales volejbolā spēruši tieši “O-SANDS” treniņos.

Jaunajā hallē “O-SANDS” tiek nodrošināta iespēja pludmales volejbolu izbaudīt ikvienam – gan profesionāliem sportistiem, gan jauniešiem, gan amatieriem. Tiek organizēti treniņi bērniem un jauniešiem no 7 gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem ar un bez priekšzināšanām. Tāpat ir iespēja īrēt laukumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Regulāri tiek rīkoti turnīri gan profesionālā, gan amatieru līmenī. Tuvākajā nākotnē atpūtas zonu plānots paplašināt arī ar galda tenisu un novusu, nodrošinot vēl plašākas aktīvās atpūtas iespējas.

“Līdz šim pludmales volejbola laukumi bija viens no “Rimi Olimpiskā centra” manēžas četriem laukumiem. Nu uzņēmums ir paplašinājies un iekārtojies jaunās telpās, nodrošinot sportistiem un viņu faniem vēl komfortablāku vidi, kurā baudīt pludmales volejbolu. Zālē ierīkots energoefektīvs LED apgaismojums, ģērbtuvēs – klātbūtnes sensori,” stāsta “Rimi Olimpiskā centra” sporta zāļu organizācijas daļas vadītājs Eduards Šļaukstiņš.

“O-SANDS” darbojas jau 8 gadus, nodrošinot treniņu iespējas vadošajiem pludmales volejbolistiem – Edgaram Točam, Kristianam Fokerotam un citiem. Ik nedēļu tiek rīkoti turnīri amatieriem, bet vairākas reizes gadā organizēti pludmales volejbola svētki dažādās vietās Latvijā. Jau sešas vasaras “O-SANDS” organizē jauniešiem bezmaksas treniņus pludmales volejbolā Rīgā un Jūrmalā. Šajā laikā treniņus apmeklējuši tūkstošiem jauniešu, kuri turpina trenēties nopietnākā līmenī. 

Vairāk par treniņiem un laukumu nomas iespējām – www.osandsriga.lv