Noslēdzies projekts peldētapmācības aktivitāšu nodrošināšanai

Šogad Rimi Olimpiskajā centrā no 30. oktobra līdz 13. decembrim ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstu realizēts projekts “Finansējums peldētapmācības aktivitāšu reģionos nodrošināšanai”. Teju divu mēnešu garumā peldētapmācību apguva un attīstīja 300 skolēni no piecām Rīgas skolām. 

Sadarbībā ar Rīgas Izglītības, kultūras un sporta departamenta ekspertiem projektam izvēlēti piecu Rīgas pašvaldības pārraudzībā esošo skolu otro un trešo klašu audzēkņi ar dažādām sagatavotības pakāpēm – gan ar peldēšanas pamata prasmēm, gan arī bez. Nodarbības bērniem nodrošināja 13 Rimi Olimpiskā centra peldēšanas treneri. Profesionālu treneru uzraudzībā bērni apguva gan peldētprasmes pamatus, gan arī attīstīja jau esošās prasmes un ieguva jaunas zināšanas. 

Kopumā projekta laikā Rimi Olimpiskais centrs bērniem nodrošinājis 172 nodarbības. Projekta ietvaros tika arī rasta iespēja biedrības “Bērnu un jauniešu para sporta apvienība” jauniešiem aizvadīt 13 nodarbības Rimi Olimpiskā centra Lielajā baseinā. 

Projekts realizēts ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstu.