Mazie peldbaseini (M1 un M2)

Divi mūsdienīgi mazie 10 m peldbaseini īpaši piemēroti bērnu peldētapmācībai un peldēšanas prasmju attīstīšanai, sākot jau no 6 mēnešu vecuma. Vide peldbaseinos ir atbilstoša zīdaiņu peldināšanai, saudzējošām nodarbībām senioriem un grūtniecēm — gaisa temperatūra +32˚C, ūdens temperatūra +30˚C.

MB1 peldbaseins ir 1 metru dziļš. Tas būvēts, ņemot vērā vajadzības, kas paredzētas Olimpiskā sporta centra peldēšanas treneru izveidotajā peldēšanas prasmju attīstības programmā mazuļiem no 6 mēnešu līdz četru gadu vecumam.

Balstoties uz ārvalstu pieredzi, kā arī pediatru un bērnu psihoterapeitu ieteikumiem, peldētapmācība notiek vairākos līmeņos mazuļiem piemērotā vidē un fokusējoties uz bērnu dabiskajai attīstībai piemērotu prasmju veicināšanu vecāku klātbūtnē.

Peldbaseins aprīkots ar ūdenskritumu un pretstraumes strūklu, kas nodrošina masāžas efektu relaksācijai, papildus komfortam un atpūtai jebkuram peldbaseina apmeklētājam.

MB2 peldbaseins ir ar pakāpenisku dziļuma pāreju no 1 m līdz 1,4 m. Tas paredzēts peldēšanas nodarbībām bērniem no sešiem līdz astoņiem gadiem.  Baseins piemērots tādām grupu nodarbībām kā ūdens aerobika grūtniecēm, ūdens aerobika senioriem u. c. Peldētapmācības procesā tiek izmantotas trīs pretstraumes strūklas.

Apmeklētāju ērtībām pieejamas ģimeņu ģērbtuves ar atsevišķām pārģērbšanās, dušas un bērnu barošanas kabīnēm, kā arī bērniem pielāgotiem sanitāriem mezgliem. Pēc nodarbībām iespējams apmeklēt Rotaļupi, četru veidu pirtis Atpūtas zonā, tostarp tvaika pirti un sajūtu pirti ar aromterapijas eļļām.

Peldbaseinos nodrošināta piekļuve cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Peldbaseinu ūdens tiek attīrīts ar jaunākās paaudzes filtrācijas sistēmas materiāliem — īpašām stikla granulām, kas būtiski samazina nepieciešamās ķīmijas daudzumu, lai nodrošinātu higiēnas prasības publiskā peldbaseinā.

Mazie peldbaseini var tikt izmantoti rotaļām un aktivitātēm bērnu ballīšu laikā. Ja interesē dzimšanas dienas svinības vai bērnu ballīte baseinā, vairāk var uzzināt šeit.