Ziņas

Rimi Olimpiskajā centrā praksi iziet studenti no Spānijas

Mūsdienu studiju iespējas gadu no gada pierāda, ka iespējas sasniegt izsapņoto ir teju neizmērāmas. Ar Erasmus+ programmas starpniecību divu Spānijas studentu ceļš veda uz Latviju, lai praktizētu savu arodu Rimi Olimpiskā centra peldbaseinu kompleksā. Divu mēnešu garumā Rimi Olimpiskā centra treneres Olgas Abduļinas pavadībā Antonio un Manuels apguva, ko nozīmē peldēšanas trenera profesija. 

Lasīt vairāk

Rimi Olimpiskajā centrā darbu sāk 100% pašapkalpošanās veikals

Lai Rimi pircējiem piedāvātu vēl ātrāku un ērtāku iepirkšanos, no 5. jūnija darbu sācis Baltijas mērogā unikāls pilotprojekts: veikals Rimi Olimpiskā centra telpās strādās hibrīda formātā, noteiktās diennakts stundās darbojoties tikai pašapkalpošanās režīmā. Tas nozīmē, ka šajā laikā veikalā nebūs darbinieku un pircēji ar visu iepirkšanās procesu no veikala automātisko durvju atvēršanas līdz pirkumu apmaksai tiks galā patstāvīgi.

Lasīt vairāk

11. martā sākas bezmaksas jogas nodarbības

Izsludināta pieteikšanās uz bezmaksas jogas nodarbībām pieaugušajiem vecumā no 16 gadiem. 

Nodarbības norisināsies “Rimi Olimpiskā centra” Vingruma zālē un tās vadīs sertificētas treneres  - Jeļena Korzāne un Barbara Medniece.

Lasīt vairāk

Noslēdzies projekts peldētapmācības aktivitāšu nodrošināšanai

Šogad Rimi Olimpiskajā centrā no 30. oktobra līdz 13. decembrim ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Olimpiskās komitejas atbalstu realizēts projekts “Finansējums peldētapmācības aktivitāšu reģionos nodrošināšanai”. Teju divu mēnešu garumā peldētapmācību apguva un attīstīja 300 skolēni no piecām Rīgas skolām. 

Lasīt vairāk

Rimi Olimpiskā centra peldēšanas treneri gūst jaunas zināšanas starptautiskā konferencē

2023. gada 11. un 12. novembrī Rimi Olimpiskā centra treneri piedalījās EUROPEAN AQUATICS LEARN TO SWIM CONFERENCE 2023 Jūrmalā.

Lasīt vairāk

Jaunums Rimi Olimpiskajā centrā – bezmaksas treniņi pieaugušajiem ar boksa un kikboksa elementiem

No 19. septembra ikviens aicināts uz bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņiem pieaugušajiem ar boksa, kikboksa elementiem. Treniņš pieaugušajiem ir vidējas intensitātes grupu nodarbība sievietēm un vīriešiem no 16 gadu vecuma ar vai bez iepriekšējas boksa treniņu pieredzes. Nodarbības tiek īstenotas Rīgas domes Labklājības departamenta finansējuma ietvaros, viena persona projekta laikā drīkst apmeklēt piecas nodarbības.

 

Lasīt vairāk

Sporta treniņi bērniem un jauniešiem Rimi Olimpiskajā centrā 2023/2024.

“Rimi Olimpiskajā centrā” bērniem un jauniešiem iespējams trenēties dažādos sporta veidos – futbols, volejbols, peldēšana, teniss, handbols, florbols, bokss, mākslas vingrošana, sinhronā peldēšana, akrobātika, badmintons, pludmales volejbols, vieglatlētika, beisbols un citi. Bērnu un jauniešu para sporta apvienība – Youthparasportslv piedāvā nodarbības arī bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem.

 

Lasīt vairāk

"Olimpiskā sporta centra" valde turpina darbu divu locekļu sastāvā, par valdes priekšēdētāju iecelta Inga Zobena

Saskaņā ar Uzņēmuma reģistrā pieejamo informāciju SIA "Olimpiskais sporta centrs" valde turpina darbu divu valdes locekļu sastāvā. Par Valdes priekšsēdētāju iecelta līdzšinējā valdes locekle Inga Zobena.
Darbu "Rimi Olimpiskā centra” apsaimniekojošā uzņēmuma valdē turpina valdes loceklis LOK Revīzijas komisijas priekšsēdētājs, Latvijas Modernās pieccīņas federācijas goda prezidents Andris Feldmanis, liecina "Firmas.lv" informācija. Izmaiņas komercreģistrā veiktas otrdien, 6.jūnijā.
Jau ziņots, ka LOK Ģenerālās asamblejas ārkārtas sesijā 26.maijā Kārlis Lejnieks saglabāja ģenerālsekretāra amatu. Saskaņā ar LOK biedru lēmumu, ka LOK prezidents un ģenerālsekretārs turpmāk nedrīkstēs ieņemt valdes un padomes locekļa vai citu algotu amatu kapitālsabiedrībās, kurās ir LOK līdzdalība, Lejnieks atkāpies no valdes locekļa amata SIA “Olimpiskā sporta centrs” valdē.

Bezmaksas vingrošanas nodarbības senioriem

No 2. maija sāksies bezmaksas vingrošanas nodarbības senioriem vecumā no 55 gadiem! Nodarbības “Rimi Olimpiskā centra” Vingruma zālē otrdienās plkst. 15.30 un piektdienās plkst. 8.30. Nodarbības ilgums viena stunda. Pieraksts uz nodarbībām obligāts, zvanot 67387710. Projekta laikā viena persona drīkst apmeklēt 10 nodarbības. Vietu skaits ierobežots, vienā nodarbībā ne vairāk kā 15 dalībnieki. Bezmaksas nodarbības finansē Rīgas domes Labklājības departaments.

 

Lasīt vairāk

"Bailēs neko neiemācās." Mīti un patiesība par mācīšanos peldēt

Teju katrs dzīvojam pie ūdens – ezera, upes, jūras, dīķa, grāvja – un vasarās ūdenī veldzējas visi – gan lieli, gan mazi. Taču vai visi prot peldēt un zina drošas uzvedības noteikumus? Par sabiedrībā izplatītiem mītiem stāsta “Rimi Olimpiskā centra” peldēšanas trenere Agnese Gedrovica.

Mācēt peldēt ir prasme, kas nodrošina ne tikai veselību, fiziskās aktivitātes, jautrus brīžus, bet arī spēju sevi izglābt, piemēram, gadījumos, kad negaidīti iekrīti ūdenī. Bērniem peldētprasmi vajadzētu apgūt pēc iespējas agrāk, savukārt pieaugušajiem mācīties nekad nav par vēlu. Mācīties peldēt ieteicams pie profesionāla trenera un drošā vidē – peldbaseinā.

 

Lasīt vairāk

Rimi Olimpiskais centrs 2022. gadā būtiski samazinājis energoresursu patēriņu

Rimi Olimpiskā centra telpās un āra teritorijā teju pilnīgi pabeigta jauna energoefektīva apgaismojuma uzstādīšana. 2022. gada nogalē visā ēkā, tostarp Lielajā peldbaseinā, 95% apgaismojums nomainīts uz LED tipa lampām un prožektoriem, kā arī koplietošanas telpās uzstādīti klātbūtnes sensori. LED apgaismojums un tā efektīva izmantošana dod labu ietaupījumu elektroenerģijai un uzlabo apgaismojumu telpās, kā arī nodrošina kvalitatīvāku darba vidi gan sportistiem, gan darbiniekiem un apmeklētājiem.

Lasīt vairāk

2023. gada 13. martā

Rimi Olimpiskajā centrā pieejami trīs automatizētie ārējie defibrilatori.

No 2024. gada 1. janvāra publiskās vietās būs jābūt pieejamiem automatizētajiem ārējiem defibrilatoriem. “Rimi Olimpiskajā centrā” jau tagad trīs dažādās ēkas daļās brīvi pieejamās vietās – pie galvenās ieejas, Peldbaseinu un atpūtas kompleksa Klientu apkalpošanas centrā un biroju ēkā – izvietoti automatizētie ārējie defibrilatori (AED) un AMBU elpināšanas maisi un maskas. 

Lasīt vairāk

Spēka zāle atjaunota

Rimi Olimpiskais centrs sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju 2022. gada rudenī ar SOK Olimpiskās solidaritātes programmas un uzņēmuma “Latvijas Valsts meži” finansiālu atbalstu īstenojis Spēka zāles rekonstrukciju. Pilnībā nomainīts inventārs, grīdas segums un apgaismojums. Pēc remonta gan profesionāļiem, gan ikvienam interesentam pieejamas plašas treniņu iespējas mūsdienīgā interjerā.

Lasīt vairāk

17.11.2022.

Jauns sūknis – 60% ietaupījums

2020. gadā Lielā peldbaseina ūdens cirkulācijas sistēmas audits uzrādīja, ka pieaugusi nominālā jauda cirkulācijas sūkņiem no 18,5KW (2X9,25KW) uz 22,3KW (2x11.15KW). Lai nodrošinātu peldbaseina ūdens kvalitāti, sistēma darbojas 24/7 režīmā kopš 2007. gada. Neko nedarot, patēriņš mēnesī būtu 193MWh, kas šodienas situācijā izmaksātu ļoti dārgi, kā arī mezgls ir morāli novecojis un nav uzticams turpmākajai darbībai.

Lasīt vairāk

20.10.2022.

Izmaiņas SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdē

No 30. septembra SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdē iecelta līdzšinējā finanšu un administratīvās daļas vadītāja Inga Zobena. Būdama prokūriste jau kopš 2020. gada, Inga Zobena arī turpmāk būs atbildīga par operatīvo vadību. Valdē darbu turpina līdzšinējie valdes locekļi Kārlis Lejnieks un Andris Feldmanis.

Lasīt vairāk

Jauni laukumi pludmales volejbolam – “O-SANDS” pārceļas uz plašākām telpām

Pludmales volejbola halle “O-SANDS” pārcēlusies uz jaunām telpām. “Rimi Olimpiskajā centrā” 1200 kvadrātmetrus lielā zālē izveidoti pieci jauni, plaši un profesionāliem treniņiem un sacensībām pielāgoti pludmales volejbola laukumi, ko klāj aptuveni 800 tonnas smilšu. Turpat pieejamas labiekārtotas ģērbtuves, dušas un atpūtas zona.

Lasīt vairāk

Sporta treniņi bērniem un jauniešiem Rimi Olimpiskajā centrā

"Rimi Olimpiskajā centrā" bērniem un jauniešiem iespējams trenēties dažādos sporta veidos – futbols, volejbols, peldēšana, teniss, handbols, florbols, bokss, mākslas vingrošana, sinhronā peldēšana, akrobātika, badmintons, pludmales volejbols, vieglatlētika un citi. Bērnu un jauniešu para sporta apvienība – Youthparasportslv piedāvā nodarbības arī bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem. Projekta “Mēs par veselīgu Rīgu” ietvaros jaunieši no 16 gadu vecuma bez maksas var apmeklēt jogas, fitnesa boksa un ūdens aerobikas grupu nodarbības

Lasīt vairāk

“Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros jaunas bezmaksas nodarbības – FITNESS BOKSS

No 2022. gada jūlija līdz 2023. gada februārim “Rimi Olimpiskajā centrā” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros notika bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņi ar boksa, kikboksa elementiem. Vidējas intensitātes grupu nodarbības sievietēm un vīriešiem no 16 gadu vecuma ar vai bez iepriekšējas boksa treniņu pieredzes notika četras reizes nedēļā un raisīja lielu apmeklētāju interesi.

Lasīt vairāk

No 2020. gada augusta līdz 2023. gada martam “Rimi Olimpiskajā centrā”  Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros norisinājās Jogas nodarbības gan klātienē gan ON-LINE.  Nodarbībās tika aicināti piedalīties visu vecuma grupu un jebkura sagatavotības līmeņa rīdzinieki.

Rimi OC peldētapmācību audzēkņi izcīnījuši 8 zelta, 4 sudraba un 9 bronzas medaļas

14. maijā norisinājās “Rimi Olimpiskā centra” un “Ķīpsalas peldbaseina” peldētapmācību audzēkņu kopīgās sacensības peldēšanā. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 8 gadiem, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Lielajā peldbaseinā. Ķīpsalas peldbaseinā dalībnieki veica 50m peldējumu brīvajā stilā uz krūtīm, uz muguras un brasā.
Sacensību rezultāti pieejami šeit
Foto ieskats sacensību norisē sadaļā GALERIJA
Sacensībām kopā bija pieteikti 204 bērni, no tiem Rimi OC pārstāvēja 51 dalībnieks, kopumā izcīnot 21 medaļu. Peldot brīvajā stilā un brasā, pa divām zelta medaļām katrs ieguva Elza Kāpiņa, trenere Ludmila Smolova, un Daņila Žuravļovs, trenere Anna Jurčenoka. Atzīstamu sniegumu – sudraba un bronzas godalgas – saņēma gan Anna Fjodorova, treneris Mārtiņš Gūža, gan Gustavs Aurelijus Serga, trenere Agnese Gedrovica.
Lai iepazīstinātu bērnus ar īstu peldēšanas sacensību norisi un veicinātu sacensību garu, šoreiz pasākums tika rīkots sadarbībā ar Ķīpsalas peldbaseinu. Sacensības norisinājās pēc FINA peldēšanas sacensību noteikumiem un prasībām ar elektronisku laika uzņemšanas iekārtu (OMEGA Ares 21).
Pasākumu rīkoja “Rimi Olimpiskais centrs” un “Ķīpsalas peldbaseins”. Paldies VENDEN un RIMI Latvija par sarūpētajām balvām.

PIRMĀS SACENSĪBAS PELDĒŠANĀ 2022!

15. maijā pēc divu gadu pārtraukuma svinējām PELDĒTPRASMES PRIEKU! Paši mazākie "Rimi Olimpiskā centra" un "Ķīpsalas peldbaseina" peldētapmācību grupu audzēkņi piedalījās savās pirmajās peldēšanas sacensībās - šķērsoja Mazo peldbaseinu!
Patiesu emociju foto fiksācija FOTO GALERIJĀ!!
Vairāk nekā 130 bērnu vecumā no pieciem līdz astoņiem gadiem pārvarēja uztraukumu un finišēja otrā baseina malā!
Pēc starta visi kārtīgi atpūtās Rotaļupē, spēlēja sadarbības partneru Venden un IGYM Latvia sarūpētās spēles, pārvarēja sarūpēto šķēršļu joslu, mācījās no baloniem izveidot dažādus zvēriņus un figūras. Par īstu ballītes atmosfēru gādāja DJ Emil Deo.
Pasākumu rīkoja Rimi Olimpiskais centrs un Ķīpsalas peldbaseins. Paldies VENDEN un Rimi Latvija par balvām.
Foto: Rimi Olimpiskais centrs | Photo Agency F64 Mārtiņš Zilgalvis

“Rimi Olimpiskā centrā” jauns futbola laukums

2. decembrī simboliski atklāts jaunais futbola laukums ar modernu FIFA prasībām atbilstošu mākslīgā seguma zālienu, tā uzturēšanai tiek izmantotas speciāli iekštelpām paredzētas gumijas granulas. Papildu jaunajam futbola segumam uzlabota arī zālei pieguļošā infrastruktūra, energoefektivitāte un veikti sen nepieciešami remonti.

Lasīt vairāk

Rimi Olimpiskajā centrā atvērts “Rimi Express” veikals

No 16. novembra mūsu centra apmeklētājiem atvērts Rimi Express veikals. Jaunais veikals strādā tā sauktajā “zaļajā režīmā” un atvērts katru dienu no plkst. 08.00 līdz 20.00. Ieeja TIKAI ar sadarbspejīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Lasīt vairāk

Olimpiskais sporta centrs maina nosaukumu – turpmāk Rimi Olimpiskais centrs

Paplašinot Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Rimi Latvia sadarbību, ir noslēgts sadarbības līgums par Olimpiskā sporta centra nosaukuma un vizuālā tēla maiņu. Nākamo jeb jau 16. sezonu sporta komplekss uzsāks ar Rimi Olimpiskā centra vārdu.

12.08.2021.

Lasīt vairāk

No 2020. gada augusta līdz 2023. gada martam “Rimi Olimpiskajā centrā”  Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros norisinājās nodarbības grūtniecēm  gan klātienē gan ON-LINE.  Topošajām māmiņām tika dota iespēja uzlabot savu fizisko formu vingrošanas nodarbībās gan peldbaseinā, gan vingrojot mājās ON-LINE. Nodarbības vadīja sertificēta fizioterapeite.

28.JŪNIJĀ OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS DAĻĒJI ATSĀKS DARBU!

28.JŪNIJĀ Olimpiskais sporta centrs DAĻĒJI ATSĀKS DARBU! Ievērojot ierobežojumus, apmeklētājiem BŪS PIEEJAMI LIELĀ PELDBASEINA UN VINGRUMA ZĀLES APMEKLĒJUMI.

Lasīt vairāk

"Olimpiskais sporta centrs" atgriežas pie vēsturiskā nosaukuma

Nozīmīgākā sporta objekta Rīgā nosaukums atkal būs “Olimpiskais sporta centrs”, atgriežoties pie vēsturiskā nosaukuma, ar kuru uzņēmums savu darbību sāka pirms 15 gadiem – 2005. gadā. Vienlaikus ar nosaukuma maiņu noris sarunas par jauna partnera piesaisti.

Lasīt vairāk