Cart0Item(s)

Jūsu grozā nav preču.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ziņas

Gunta Baško un Mairis Briedis izaicina – VARI VAIRĀK!

Līdz 16. janvārim visi interesenti aicināti piedalīties “Spēka maratonā 2019” un balvā iegūt 6 mēnešu abonementu treniņiem Spēka zālē. Motivācijai un piemēram izcilā basketboliste Gunta Baško lēcienos ar lecamauklu un viens no pasaules labākajiem bokseriem Mairis Briedis pievelkoties pie stieņa ir uzrādījuši teicamus rezultātu, ko sasniegt vai uzlabot ikvienam maratona dalībniekam.

Apbalvoti tiks labāko rezultātu ieguvēji sieviešu un vīriešu konkurencē divos vingrinājumos – lēcieni ar lecamauklu uz vietas vienu minūti un klasiskajā pievilkšanās pie stieņa. Dalība visiem Spēka zāles apmeklētājiem no 18 gadu vecuma bez papildu samaksas. Ar visiem maratona noteikumiem var iepazīties sacensību nolikumā.
Dalies ar savu rezultātu FB profilā #spekamaratons

Darba laiks decembrī

Ieskaties!
Izmaiņas Peldbaseinu, Atpūtas zonas, Spēka un Vingruma zāles darba laikos un nodarbību grafikos decembrī.
Ziemassvētkos 24. un 25., decembrī, Vecgada dienā 31. decembrī un Jaungada dienā 1. janvārī – nestrādāsim.

Lasīt vairāk

Starp svētkiem noteikti atpūsties!

No 26. līdz 29. decembrim Atpūtas zonas, Mazo peldbaseinu un Rotaļupes apmeklējums jebkurā laikā 2h pieaugušajiem 8,50, skolēniem, studentiem un pensionāriem 4,00. Bērniem līdz viena gada vecumam bez maksas! Atgādinām, ka Lielais peldbaseins būs apmeklētājiem slēgts.

Lasīt vairāk

Līdz 30.decembrim var nodot vecā parauga aproces

Saskaņā ar Iekšējās kārtības noteikumiem vecā parauga elektroniskās aproces, kas saņemtas līdz 2018. gada 23. janvārim līdz 30.decembrim atgriežamas Klientu apkalpošanas centrā, saņemot atpakaļ iemaksāto drošības naudu.

Kur vecītim, tur tev!

Līdz 30. decembrim iegādājies Dāvanu karti 50€ vērtībā, un izmanto pirkuma čeku kā 50% atlaižu kuponu trīs mēnešu abonementa Lielajā peldbaseinā vai Spēka zālē iegādei. Dāvanu karti var izmantot peldbaseinu, Atpūtas zonas, Rotaļupes apmeklējumiem, nodarbībām Vingruma zālē un treniņiem Spēka zālē, kā arī autostāvvietas apmaksai.

Labākie peldētāji noskaidroti!

9. decembrī norisinājās tradicionālās peldēšanas sacensībās bērniem Ziemas izaicinājums 2018. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 5 gadiem līdz 18 gadiem, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Elektrum Olimpiskā centra Lielajā un Mazajos peldbaseinos.
Sacensību rezultāti un emocijas fotoreportāžās – spraiga konkurence Lielajā peldbaseinā un prieka mirkļi par pirmo startu Mazajā peldbaseinā

Lasīt vairāk

Ūdens aerobika ir piemērota visiem

Par ūdens aerobikas plusiem, tās daudzveidību un piemērotību ikvienam LR4 raidījumā Без рецепта stāsta peldēšanas un ūdens aerobikas trenere Olga Abduļina.

Lasīt vairāk

Kādu labumu mazuļa attīstībai dod nodarbības baseinā?

Peldēšanas treneris Gustavs Zālītis TV raidījumā Māmiņu klubs skaidro kādi ieguvumi mazuļa attīstībai ir apmeklējot nodarbības peldbaseinā.
Nodarbību laiki mazuļiem no 6 mēnešiem līdz 1 gadam pie peldēšanas treneres Sinittas Murnieces

Lasīt vairāk

Peldētprasme: iespējas to apgūt un cilvēku vēlme to apgūt

Latvijas Radio 1 raidījumā Piespēle Elektrum Olimpiskā centra valdes locekle Zane Grundiņa-Arāja, Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs un Jūrmalas sporta skolas pārstāvis Aleksejs Ļeonovs diskusijā par peldētprasmes nepieciešamību kā dzīvību saglabājošu prasmi.

Klausīties raidījumu