Ziņas

“Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros jaunas bezmaksas nodarbības – FITNESS BOKSS

Ikviens no 26. jūlija “Rimi Olimpiskajā centrā” aicināts uz bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības treniņiem ar boksa, kikboksa elementiem. FITNESS BOKSS ir vidējas intensitātes grupu nodarbība sievietēm un vīriešiem no 16 gadu vecuma ar vai bez iepriekšējas boksa treniņu pieredzes.

Lasīt vairāk

Bezmaksas jogas nodarbības vingruma zālē un on-line

Bezmaksas JOGAS nodarbības klātienē Rimi Olimpiskā centra Vingruma zālē.
Bezmaksas ON-LINE JOGAS nodarbības – otrdienās plkst. 12.00, trešdienās plkst. 18.00, piektdienās plkst. 12.00 un sestdienās plkst. 10.00. Ikviens interesents aicināts pieslēgties ar ieslēgtu video kameru, izmantojot saiti https://ej.uz/OSC_vingrosana, nodarbības tiešsaistē norisinās ZOOM platformā.

Lasīt vairāk

Rimi OC peldētapmācību audzēkņi izcīnījuši 8 zelta, 4 sudraba un 9 bronzas medaļas

14. maijā norisinājās “Rimi Olimpiskā centra” un “Ķīpsalas peldbaseina” peldētapmācību audzēkņu kopīgās sacensības peldēšanā. Sacensībās piedalījās bērni vecumā no 8 gadiem, kuri apmeklē peldētapmācības nodarbības Lielajā peldbaseinā. Ķīpsalas peldbaseinā dalībnieki veica 50m peldējumu brīvajā stilā uz krūtīm, uz muguras un brasā.
Sacensību rezultāti pieejami šeit
Foto ieskats sacensību norisē sadaļā GALERIJA
Sacensībām kopā bija pieteikti 204 bērni, no tiem Rimi OC pārstāvēja 51 dalībnieks, kopumā izcīnot 21 medaļu. Peldot brīvajā stilā un brasā, pa divām zelta medaļām katrs ieguva Elza Kāpiņa, trenere Ludmila Smolova, un Daņila Žuravļovs, trenere Anna Jurčenoka. Atzīstamu sniegumu – sudraba un bronzas godalgas – saņēma gan Anna Fjodorova, treneris Mārtiņš Gūža, gan Gustavs Aurelijus Serga, trenere Agnese Gedrovica.
Lai iepazīstinātu bērnus ar īstu peldēšanas sacensību norisi un veicinātu sacensību garu, šoreiz pasākums tika rīkots sadarbībā ar Ķīpsalas peldbaseinu. Sacensības norisinājās pēc FINA peldēšanas sacensību noteikumiem un prasībām ar elektronisku laika uzņemšanas iekārtu (OMEGA Ares 21).
Pasākumu rīkoja “Rimi Olimpiskais centrs” un “Ķīpsalas peldbaseins”. Paldies VENDEN un RIMI Latvija par sarūpētajām balvām.

PIRMĀS SACENSĪBAS PELDĒŠANĀ 2022!

15. maijā pēc divu gadu pārtraukuma svinējām PELDĒTPRASMES PRIEKU! Paši mazākie "Rimi Olimpiskā centra" un "Ķīpsalas peldbaseina" peldētapmācību grupu audzēkņi piedalījās savās pirmajās peldēšanas sacensībās - šķērsoja Mazo peldbaseinu!
Patiesu emociju foto fiksācija FOTO GALERIJĀ!!
Vairāk nekā 130 bērnu vecumā no pieciem līdz astoņiem gadiem pārvarēja uztraukumu un finišēja otrā baseina malā!
Pēc starta visi kārtīgi atpūtās Rotaļupē, spēlēja sadarbības partneru Venden un IGYM Latvia sarūpētās spēles, pārvarēja sarūpēto šķēršļu joslu, mācījās no baloniem izveidot dažādus zvēriņus un figūras. Par īstu ballītes atmosfēru gādāja DJ Emil Deo.
Pasākumu rīkoja Rimi Olimpiskais centrs un Ķīpsalas peldbaseins. Paldies VENDEN un Rimi Latvija par balvām.
Foto: Rimi Olimpiskais centrs | Photo Agency F64 Mārtiņš Zilgalvis

Bezmaksas vingrošanas nodarbības brīvā dabā

Aprīlī atsākas bezmaksas vingrošanas nodarbības brīvā dabā. Eiropas Sociālā fonda projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros bezmaksas nodarbības notiks darbdienās 6 apkaimēs – Teikā (Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas sporta laukumā), Imantā (Anniņmuižas parkā), Dzegužkalnā, pie Māras dīķa, Ziedoņdārzā, Viesturdārzā. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, tālrunis 27875553. Viss nodarbību grafiks šeit

Lasīt vairāk

“Rimi Olimpiskā centrā” jauns futbola laukums

2. decembrī simboliski atklāts jaunais futbola laukums ar modernu FIFA prasībām atbilstošu mākslīgā seguma zālienu, tā uzturēšanai tiek izmantotas speciāli iekštelpām paredzētas gumijas granulas. Papildu jaunajam futbola segumam uzlabota arī zālei pieguļošā infrastruktūra, energoefektivitāte un veikti sen nepieciešami remonti.

Lasīt vairāk

Rimi Olimpiskajā centrā atvērts “Rimi Express” veikals

No 16. novembra mūsu centra apmeklētājiem atvērts Rimi Express veikals. Jaunais veikals strādā tā sauktajā “zaļajā režīmā” un atvērts katru dienu no plkst. 08.00 līdz 20.00. Ieeja TIKAI ar sadarbspejīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Lasīt vairāk

Olimpiskais sporta centrs maina nosaukumu – turpmāk Rimi Olimpiskais centrs

Paplašinot Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un Rimi Latvia sadarbību, ir noslēgts sadarbības līgums par Olimpiskā sporta centra nosaukuma un vizuālā tēla maiņu. Nākamo jeb jau 16. sezonu sporta komplekss uzsāks ar Rimi Olimpiskā centra vārdu.

Lasīt vairāk

BEZMAKSAS JOGAS NODARBĪBAS ON-LINE UN BRĪVĀ DABĀ

Bezmaksas ON-LINE JOGAS nodarbības – otrdienās plkst. 12.00 un sestdienās plkst. 10.00. Ikviens interesents aicināts pieslēgties ar ieslēgtu video kameru, izmantojot linku https://ieej.lv/EOC_vingrosana, nodarbības tiešsaistē norisinās ZOOM platformā. Jogas nodarbības brīvā dabā notiek pirmdienās un trešdienās plkst. 18.00, pirmdienās plkst. 19.00 un piektdienās plkst. 13.00 Kronvalda parkā, trešdienās plkst. 18.00 Dzegužkalnā.

Lasīt vairāk

BEZMAKSAS VINGROŠANAS NODARBĪBAS GRŪTNIECĒM – PELDBASEINĀ, ON-LINE

Aerobika ūdenī grūtniecēm Mazajā peldbaseinā otrdienās plkst. 10.00 un 11.00, ceturtdienās plkst. 10.00 un 11.00. Vingrošanas nodarbības grūtniecēm tiešsaistē ZOOM – pirmdienās plkst. 11.00.

Lasīt vairāk

28.JŪNIJĀ OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS DAĻĒJI ATSĀKS DARBU!

28.JŪNIJĀ Olimpiskais sporta centrs DAĻĒJI ATSĀKS DARBU! Ievērojot ierobežojumus, apmeklētājiem BŪS PIEEJAMI LIELĀ PELDBASEINA UN VINGRUMA ZĀLES APMEKLĒJUMI.

Lasīt vairāk

BEZMAKSAS VINGROŠANAS NODARBĪBAS BRĪVĀ DABĀ

Rīgas iedzīvotāji tiek aicināti uz bezmaksas vingrošanas nodarbībām brīvā dabā. Eiropas Sociālā fonda projekta "Mēs par veselīgu Rīgu!" ietvaros bezmaksas nodarbības notiks darbdienās 11 apkaimēs – Teikā (Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas sporta laukumā), Imantā (Anniņmuižas parkā), kā arī Dzegužkalnā, Skanstes parkā, pie Māras dīķa, Ziedoņdārzā, Viesturdārzā, Ziepniekkalnā (Ēbelmuižas parkā), Juglā pie Velnezera (sporta laukumā Murjāņu ielā), Pļavniekos (sporta laukumā “Zaļā birzs”). Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, tālrunis 27875553..

Lasīt vairāk

"Olimpiskais sporta centrs" atgriežas pie vēsturiskā nosaukuma

Nozīmīgākā sporta objekta Rīgā nosaukums atkal būs “Olimpiskais sporta centrs”, atgriežoties pie vēsturiskā nosaukuma, ar kuru uzņēmums savu darbību sāka pirms 15 gadiem – 2005. gadā. Vienlaikus ar nosaukuma maiņu noris sarunas par jauna partnera piesaisti.

Lasīt vairāk